Trwa ładowanie...

Kino Orange: Aż pięć premierowych filmów, w tym dwa w wersji 3D, w noworocznej trasie Kina Orange

Kino Orange: Aż pięć premierowych filmów, w tym dwa w wersji 3D, w noworocznej trasie Kina OrangeŹródło: Monolith Films
d2nkhov
d2nkhov

17 stycznia Kino Orange – największe objazdowe kino w Polsce – rusza w noworoczną, styczniową trasę z wyjątkowym repertuarem.

Mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, będą mogli zobaczyć aż pięć premierowych tytułów, w tym dwa w wersji 3D. Będzie to przede wszystkim nowy obraz Wojtka Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" – wstrząsającą opowieść o nałogu i usilnych próbach uwolnienia się od niego – z plejadą gwiazd, takich jak Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Julia Kijowska, Arek Jakubik i Kinga Preis.

Na projekcjach trójwymiarowych widzowie Kina Orange zobaczą dwa znakomite tytuły. Pierwszy to przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii – "Skubani 3D" – z Piotrem Fronczewskim i Cezarym Pazurą w polskiej wersji językowej. Drugi to wielki powrót Keanu Reevesa w amerykańskiej megaprodukcji "47 Roninów 3D", opartej na prawdziwej historii japońskich samurajów. Nowy ekran panoramiczny kina objazdowego (7 m w podstawie), pozwoli w pełni docenić zapierające dech w piersiach pejzaże oraz imponujące rozmachem bitwy samurajskie.

Na pokazach specjalnych widzowie Kina Orange zobaczą jednego z tegorocznych faworytów oscarowych, najnowszy film Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" z rewelacyjną rolą Leonardo DiCaprio. Uzupełnieniem oferty repertuarowej będą pokazy edukacyjne filmu "Biegnij, chłopcze, biegnij", prawdziwej historii ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta.

d2nkhov

"Pod Mocnym Aniołem" – Wojtek Smarzowski ("Drogówka", "Wesele", "Róża", "Dom zły") wraz ze stale współpracującą z nim plejadą gwiazd takich jak Robert Więckiewicz, Marcin Dorociński, Marian Dziędziel, Julia Kijowska, Arek Jakubik i Kinga Preis – powraca na ekrany kin z wstrząsającą opowieścią o nałogu i usilnych próbach uwolnienia się od niego. Scenariusz filmu oparty na bestsellerowej powieści Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Jerzy, pisarz uzależniony od alkoholu, zaczyna wierzyć, że nie jest za późno, by wydostał się z nałogu. W tym samym czasie zakochuje się w młodej dziewczynie i czuje, że ma dla kogo żyć. Nie wytrzymuje długo w swoim postanowieniu i w barze Pod Mocnym Aniołem kolejny raz zaczyna picie. W końcu trafia na oddział intensywnej terapii, a stamtąd na kolejny odwyk. Lekarz zaleca barwnej galerii pacjentów terapię polegającą na spisywaniu i wspólnym czytaniu opowieści traktujących o czasach, w których pili. Swoje
zabawne, a częstokroć wstrząsające historie przywołują: reżyser, kierowca TIR-a, inżynier, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni pacjenci.

"Skubani 3D" – nagrodzony Oscarem producent „SHREKA" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii i sprawić, że indyki na zawsze znikną z ludzkiego jadłospisu. Ich motto to: INDYKA NIKT NIE TYKA! Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk, jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka. W polskiej wersji językowej m.in. Piotr Fronczewski i Cezary Pazura!

"47 Roninów 3D"– wielki powrót Keanu Reevsa w amerykańskiej megaprodukcji pokazującej przepiękną historię Japonii. Film oparty na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem bushido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.

"Wilk z Wall Street" – jeden z największych reżyserów naszych czasów, laureat Oscara, Martin Scorsese przedstawia prawdziwą historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street (w roli tytułowej rewelacyjny Leonardo DiCaprio). Jordan Belfort był złotym dzieckiem świata amerykańskich finansów. Szybki i oszałamiający sukces przyniósł mu fortunę, władzę i poczucie bezkarności. Pokusy czaiły się wszędzie, a Belfort lubił im ulegać i robił to w wielkim stylu. Najpiękniejsze kobiety. Najdroższe jachty. Najbardziej wyszukane narkotyki. Szalona impreza bez cienia poczucia odpowiedzialności. Korupcja, naginanie prawa i malwersacje podatkowe – w tym także Belfort okazał się mistrzem. Zrealizowana z rozmachem i poczuciem humoru, urzekająca blichtrem, a jednak gorzka opowieść o człowieku, który zawsze chciał więcej, a dostał to na co zasłużył.

d2nkhov

"Biegnij, chłopcze, biegnij" – oparta na prawdziwych wydarzeniach, niesamowita i wzruszająca historia chłopca, który nigdy nie stracił nadziei i dokonał rzeczy niemożliwych. Reżyserem filmu jest zdobywca Oscara, Pepe Danquart. W międzynarodowej obsadzie plejada gwiazd polskiego kina. W roli głównej, zagranej wspólnie z bratem-bliźniakiem Andrzejem, Kamil Tkacz, którego debiut w głośnym i wielokrotnie nagrodzonym „Chce się żyć" Macieja Pieprzycy zachwycił cały świat. „Biegnij, chłopcze, biegnij" to ekranizacja przetłumaczonego na 15 języków bestsellera Uriego Orleva.

d2nkhov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nkhov