Trwa ładowanie...

''Kobieta w czerni'': Mamy dla was fragment filmu! [wideo]

Share
''Kobieta w czerni'': Mamy dla was fragment filmu! [wideo]
Źródło: Best Film
d2vcufk

Wraz z dystrybutorem filmu "Kobieta w czerni", firmą Best Film, przygotowaliśmy dla naszych czytelników przerażający fragment pierwszej po zakończeniu serii o "Harrym Potterze" produkcji z *Danielem Radcliffe'em.*

Młody aktor od dawna szukał scenariusza, który pozwoli mu zerwać z wizerunkiem nastoletniego czarodzieja i zaistnieć na ekranie w nowy, dojrzały sposób. - Jestem bardzo dumny z "Harry'ego Pottera", ale teraz muszę udowodnić, że traktuję aktorstwo bardzo poważnie - powiedział Radcliffe.

d2vcufk

- Główny bohater Arthur to bardzo skomplikowana postać, bogata emocjonalnie i uczuciowa, ale jednocześnie posiadająca pokłady niewzruszonego spokoju. Udział w tym filmie był dla mnie niezwykłą szansą - stwierdził aktor.

- To będzie coś w rodzaju ponownego odkrycia Dana, tylko tym razem jako dojrzałego aktora. Jestem przekonany, że jego nowy wizerunek po prostu zachwyci widzów - oznajmił reżyser "Kobiety w czerni", James Watkins.

Jak prezentuje się Daniel Radcliffe w nowym wydaniu? Sprawdźcie oglądając poniższy fragment, a następnie udajcie się do kin - już 2 marca "Kobieta w czerni" zawita do Polski.

d2vcufk

Podziel się opinią

Share
d2vcufk
d2vcufk