Trwa ładowanie...

Kogo zagra Doda w filmie "Pitbull. Ostatni pies"? Poznaliśmy szczegóły scenariusza

Do tej pory wiedzieliśmy, że Doda zagra jedną z głównych ról. Na łamach magazynu "Party" pojawiła się informacja, w jaką postać wcieli się Rabczewska. Obraz w reżyserii Władysława Pasikowskiego ma wejść na ekrany kin w marcu 2018 r.

Kogo zagra Doda w filmie "Pitbull. Ostatni pies"? Poznaliśmy szczegóły scenariuszaŹródło: ONS.pl
dnj71au
dnj71au

- Próbuję nakręcić sensacyjny film tak, jak potrafię najlepiej, zrobić to ja. Nie imituję stylu mojego znakomitego poprzednika. Może stąd tytuł filmu "Pitbull. Ostatni pies". Niby gatunkowo pitbull, ale w szerszym znaczeniu jednak pies. Będzie więc dużo starego, ale też więcej nowości - mówił Władysław Pasikowski. - Najbardziej czekam na występ Doroty Rabczewskiej znanej państwu bardziej jako Doda, i nowej muzyki, z którą pierwszy raz będę miał do czynienia. A o czym jest film? Jak zwykle o twardej przyjaźni, zasadach, tyrani złych ludzi i oczywiście o miłości.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Odpowiedź na pytanie, w kogo wcieli się Doda, pojawiła się w jednym z ostatnich wydań magazynu "Party". Okazuje się, że Rabczewska w filmie "Pitbull. Ostatni pies" zagra żonę brutalnego gangstera, który zostanie zabity na jej oczach, a ona przejmie jego biznes. Jak czytamy, "podobno sceny rozpaczy po śmierci ukochanego były dla niej równie ciężkie, co poruszające". W scenariuszu znalazły się namiętne sceny między Dodą a Marcinem Dorocińskim!

dnj71au

Rola w Pitbullu nie jest dla Dody debiutem aktorskim. Wokalistkę od kilku miesięcy możemy oglądać na deskach teatru IMKA w spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich".

Doda o pierwszych dniach na planie nowego Pitbulla: Stres jest paraliżujący!

dnj71au
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dnj71au