WP

Kolejne zdjęcia z planu "Kobiet mafii". Wiemy, kto jest zaangażowany w nowy film Patryka Vegi [FOTO]

Emocje po "Botoksie" Patryka Vegi dopiero opadły, ale reżyser nie zwalnia tępa. W mediach społecznościowych pojawiają się kolejne zdjęcia z planu "Kobiet mafii".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Patryka Vega
Patryka Vega (East News)
WP

O fabule produkcji na razie za wiele nie wiadomo. Na początku roku reżyser rzucił jednak na nią nieco światła.Stało się to podczas konferencji z okazji premiery "Czerwonego punku" nakręconego dla ShowMaxa:

- Kolejny mój obraz do kin trafi 23 lutego 2018 r. i to będzie mój nowy film policyjny. Tym razem po raz pierwszy odsłaniający operację pod przykryciem Centralnego Biura Śledczego i pokazujący, w jaki sposób polska policja działa w skali Europy i współpracuje z policjami z innych krajów w walce z międzynarodową przestępczością.

WP

Fani reżysera nie kryją radości, że na ekranie ponownie zobaczą Bogusława Lingę, który dla większości widzów wciąż jest znakiem jakości dobrego kina.

W obsadzie, oprócz widocznego z na zdjęciu Lindy, znaleźli się aktorzy Vegi, czyli Tomasz Oświeciński, Piotr Stramowski, Sebastian Fabijański i Katarzyna Warnke. Oprócz nich zobaczymy Aleksandrę Popławską i gwiazdę serialu "Rodzinka.pl" Julię Wieniawę.

WP

Do tej pory ostatni film Patryka Vegi, czyli kontrowersyjny "Botoks", w ciągu zaledwie 24 dni zarobił ponad 2 mln zł. Tym samym stał się najpopularniejszym polskim filmem 2017 r.

Warnke broni "Botoksu": "Patryk Vega ma swoich widzów, którzy przyjdą!":

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP