Trwa ładowanie...

Komedia ''Dzień dobry, kocham Cię' wciąż na szczycie box office!

Komedia ''Dzień dobry, kocham Cię' wciąż na szczycie box office!Źródło: mat. dystrybutora
d13muvu
d13muvu

Poradnik pozytywnego podrywu, czyli komedia „Dzień dobry, kocham cię” z Basią Kurdej-Szatan, wciąż nie ma konkurencji na polskich ekranach! Po 10 dniach od premiery film może pochwalić się pokonaniem kinowych rywali, utrzymaniem statusu lidera box office i rewelacyjną frekwencją po drugim weekendzie. Najnowszy hit twórców „Tylko mnie kochaj” obejrzało już blisko 365 000 widzów. Równie dobrze radzi sobie w sieci promująca film piosenka w wykonaniu Libera i najpopularniejszej polskiej blondynki. Na oficjalnym kanale dystrybutora Kino Świat w serwisie Youtube teledysk do utworu odtworzono ponad 1 000 000 razy!

Dzień dobry, kocham cię” to pierwszy film, któremu udało się przerwać prymat „Bogów” w box office. Począwszy od świetnego weekendu otwarcia (blisko 140 000 widzów w trzy dni), kiedy pokonał „Obywatela” Jerzego Stuhra i bijącego na świecie rekordy „Interstellar” Christophera Nolana, film zajmuje pierwsze miejsce na liście najchętniej oglądanych produkcji w kraju! Uzyskany przez „Dzień dobry” wynik – blisko 365 000 widzów po zaledwie 10 dniach – już zbliża go do miejsca w dwudziestce największych hitów roku, a ponadto wypada doskonale na tle najpopularniejszych polskich komedii ostatnich miesięcy. Już teraz frekwencja „Dzień dobry, kocham cię” przewyższa łączny wynik „Faceta (nie)potrzebnego od zaraz” i góruje dynamiką nad rezultatem „Wkręconych”, którzy w analogicznym okresie przyciągnęli do kin nieco ponad 300 tysięcy widzów.

Dzień dobry, kocham cię” to nie tylko sukcesy frekwencyjne, ale i wielka popularność filmu w polskim internecie. Po 10 dniach na ekranach oficjalny fanpage na Facebooku liczy prawie 115 000 osób, a promujące film materiały w serwisie Youtube obejrzano łącznie ponad 1 825 000 razy! Wśród nich najpopularniejszym jest promujący komedię teledysk. Wideoklip do nowej wersji hitu „Dzień dobry, kocham cię” z repertuaru grupy Strachy Na Lachy, wykonanej wspólnie przez Barbarę Kurdej-Szatan i zdobywcę tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards – Libera obejrzało w Youtube ponad 1 000 000 użytkowników!

„Dzień dobry, kocham cię” to pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki trzydziestolatków, których losy śledzimy od ich przypadkowego spotkania, niespodziewanego rozstania, przez żmudne, wzajemne poszukiwania w dżungli wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

d13muvu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13muvu