Trwa ładowanie...

Koniec roku oczami gwiazd

Koniec roku oczami gwiazdŹródło: TVN
d3qhznm
d3qhznm

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami. Każdy żegna go na swój sposób. Jedni już nie mogą doczekać się szampańskiej zabawy sylwestrowej i mają całą listę postanowień noworocznych. Drudzy traktują tę datę jak każdą inną i wolą zaszyć się w zaciszu własnego domu.

"Myślę, że zbyt wiele wymagamy od daty 1 stycznia - powiedział PAP Paweł Królikowski. - Nowy Rok to takie nowe stworzenie, jak mały człowiek. Dlatego myślę, że należy się nim cieszyć, a wymagać od niego jak najmniej. (...) W sylwestra gram dwa razy spektakl 'Podwójna rezerwacja' w Teatrze Komedia. Następnie pojadę do domu i spędzę tę noc z gromadą moich dzieci i moją piękną żoną. To najlepszy sposób spędzania czasu dla zapracowanej osoby".

W domu, w gronie znajomych bawić się będzie aktor Piotr Zelt. "W tym roku spędzę sylwestra na 'domówce' w ścisłym gronie przyjaciół - powiedział PAP. - Kiedyś chodziłem na bale, na imprezy do klubów, etc., jednak najbardziej zapadł mi w pamięci jeden sylwester, który wiele lat temu spędziłem w Szczyrku. Razem z przyjaciółmi do 23 z minutami jeździliśmy po oświetlonym stoku Beskidek i w strojach narciarskich trafiliśmy do Domu Turysty PTTK na zupełnie spontaniczną imprezę. Były to czasy, że ludzie rozlewali sobie drinki do metalowych kubków. Nigdy nie zapomnę panującej tam atmosfery".

Odtwórczyni tytułowej roli w serialu "BrzydUla" Julia Kamińska również jest zwolenniczką "domówek", podczas których może bawić się do rana w gronie przyjaciół. "Mam fantastycznych znajomych - podkreślała Kamińska w rozmowie z PAP. - Lubimy się bawić i dobrze czujemy się we własnym towarzystwie, więc sylwester z pewnością będzie udany. Osobiście bardzo lubię spotykać się z ludźmi. I niekoniecznie musi to być wielka impreza, na którą trzeba się super ubrać. Wolę 'domówki', na których panują luźne klimaty".

d3qhznm

Zobacz także:

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) ** Za sylwestrem nie przepada aktorka Magdalena Wójcik. "Nie lubię obchodzić sylwestra - powiedziała PAP. - Nie lubię być zmuszana do czegokolwiek, a tutaj czuję, że tej nocy trzeba się obowiązkowo bawić. Wtedy na przekór wszystkiemu mam ochotę położyć się do łóżka i przespać tę noc" - żartowała Wójcik.

d3qhznm

Nowy Rok zobowiązuje do postanowień. Obiecujemy sobie, że będziemy lepsi, że wreszcie zapiszemy się na kurs angielskiego, a rano będziemy uprawiać jogging. "Mam nadzieję, że wreszcie zacznę gotować - wyznał Zelt. - Cały czas obiecuję sobie, że opanuję tajniki sztuki kulinarnej. Do tej pory mi to nie wyszło, ale tym razem zawziąłem się".

Julia Kamińska obiecuje sobie, że będzie trochę mniej pracować i znajdzie więcej czasu dla najbliższych, a Krzysztof Skiba razem ze swoim kolegą z zespołu Big Cyc - Jackiem Jędrzejczakiem po raz kolejny postanowili się odchudzić.

Edyta Olszówka na osiąganie nowych zamierzeń ma swoją metodę. "Chyba jestem już na tym etapie życia, że moim postanowieniem noworocznym jest niestawianie sobie postanowień noworocznych - powiedziała PAP aktorka. - Do tej pory było tak, że miałam dużo postanowień, których nie udawało mi się zrealizować. W rezultacie zawodziłam samą siebie i dręczyło mnie straszne poczucie winy. Dlatego teraz nie będę sobie nic postanawiać. Każdy nowy dzień jest dla mnie Nowym Rokiem. Uczę się tego, żeby zaczynać wszystko od nowa w każdej chwili życia, żeby to chwila teraźniejszości i moment tu i teraz kreował moją rzeczywistość, a nie data".

d3qhznm

Zobacz także:

**[

ALKOHOLOWE WYBRYKI GWIAZD ]( http://film.wp.pl/szokujace-wybryki-pijanych-gwiazd-6025285188666497g ) [

HISTORYCZNE NIEWYPAŁY ]( http://film.wp.pl/finansowe-klapy-filmowe-6025284952892545g ) [

NIEROZBIERALNE POLSKIE AKTORKI ]( http://film.wp.pl/nierozbieralne-polskie-aktorki-6025284635869825g ) [

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

d3qhznm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qhznm