Trwa ładowanie...
konkurs
06-06-2013 16:31

Konkurs: wygraj podwójny voucher do kina!

Konkurs: wygraj podwójny voucher do kina!Źródło: Forum Film
dvkyg1v
dvkyg1v

Weź udział w konkursie, napisz na który film chciałbyś się wybrać i dlaczego. Do wygrania jeden z sześciu podwójnych voucherów do kina! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Powodzenia!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE!

„Uciekinier” (ang. Mud) to amerykański film dramatyczny z 2012 roku. Scenariusz napisał Jeff Nichols, który stanął także za kamerą projektu. Muzykę skomponował David Wingo, a za produkcję odpowiadają Lisa Maria Falcone, Sarah Green oraz Aaron Ryder. Film miał swoją premierę podczas festiwalu w Cannes w 2012 roku, gdzie został niezwykle entuzjastycznie przyjęty.

Film przedstawia historię dwóch nastoletnich chłopców, Ellisa (Tye Sheridan) i Neckbone'a (Jacob Lofland), którzy na wyspie na Mississippi spotykają tajemniczego mężczyznę imieniem Mud (Matthew McConaughey). Mężczyzna opowiada im, że zabił człowieka w Teksasie i że podążają za nim łowcy głów. Jedyne czego Mud pragnie, to spotkać się ze swą ukochaną Juniper (Reese Witherspoon), która czeka na niego w mieście. Chłopcy postanawiają mu pomóc.

W filmie „Uciekinier” w rolach głównych wystąpili: Matthew McConaughey jako Mud, Reese Witherspoon – Juniper, Michael Shannon – Galen, Tye Sheridan – Ellis, Sarah Paulson - Mary Lee, Ray McKinnon – Senior, Sam Shepard - Tom Blankenship, Paul Sparks – Carver, Joe Don Baker – Król, Michael Abbott Jr. – James, Stuart Greer – Miller.

dvkyg1v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvkyg1v