Trwa ładowanie...
d3ntxqz
Aktualności

Kożuchowska w nowym filmie Magdaleny Piekorz

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Piekorz
Magdalena Piekorz (AKPA)
d3ntxqz

Nagrodzona za swój debiut „Pręgi” w 2004 roku, m.in. Złotymi Lwami w Gdyni, Magda Piekorz rozpoczęła pod Warszawą realizację nowego filmu na podstawie scenariusza Wojciecha Kuczoka.

„Senność” to jest opowieść o ludziach w letargu, którzy w pewnym momencie uświadamiają sobie, że podjęli w życiu błędne decyzje.

Róża jest aktorką, która nie może pracować, ponieważ choruje na narkolepsję. Adam po otrzymaniu dyplomu lekarza, nie chce wracać na wieś i postanawia zostać z dala od rodziny w mieście.

d3ntxqz

Robert jest pisarzem, który osiągnął kiedyś sukces, ale czuje że się wypalił. Zbieg okoliczności powoduje, że ich drogi przecinają się i życie stwarza im szansę, by mogli oswobodzić się z emocjonalnego uśpienia.

„Senność” opowiada o ludziach takich jak my. Wierzę, że wiele osób, niezależnie od sytuacji w jakiej się znajduje ma szansę ułożyć swoje życie. Czasami potrzebny jest impuls, by przebudzić się i wyjść ze ślepego zaułka. „Senność” ma tajemniczy klimat i optymistyczne przesłanie- mówi Magda Piekorz.

Zdjęcia do filmu rozpoczęły się 11 marca w Wiązówce pod Warszawą i będą realizowane do 24 kwietnia w Warszawie, na Śląsku i w Beskidach.

Premiera filmu planowana jest na jesień 2008 roku podczas 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Producentem jest Studio Filmowe „TOR”. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

d3ntxqz

Podziel się opinią

Share
d3ntxqz
d3ntxqz