Trwa ładowanie...
dn9iv2u

"Kraina Lodu 2": Panic! At The Disco z piosenką promującą film. Posłuchaj "In The Unknown"

Już wkrótce do kin trafi długo wyczekiwania animacja "Kraina Lodu 2". Z okazji zbliżającej się premiery wypuszczono utwór promujący produkcję. Singiel "In The Unknown" wykonany przez zespół Panic! At The Disco może podbić listy przebojów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kraina Lodu 2" w kinach jeszcze w tym miesiącu
"Kraina Lodu 2" w kinach jeszcze w tym miesiącu (Materiały prasowe)
dn9iv2u

Film "Kraina Lodu" kojarzymy przede wszystkim z polską piosenką "Mam tę moc". Kilka lat czekaliśmy na drugą część animacji. Do premiery zostało niewiele czasu, więc można poważniej promować produkcję.

Wydano właśnie kawałek promujący "Krainę Lodu 2". Autorem piosenki "In The Unknown" jest zespół Panic! At The Disco, który ma na koncie m.in. hit "High Hopes". To pierwszy singiel pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu. Jego brzmienie ma w sobie nutę tajemniczości, więc faktycznie muzycy zabierają nas w nieznane.

ZOBACZ TEŻ: Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz zaprzeczają, że są razem

Panic! At The Disco to amerykański zespół rockowy z Las Vegas. Został założony w 2004 roku. Wydali łącznie 5 płyt. Debiutancka, "A Fever You Can't Sweat Out", uzyskała statua platynowej w USA, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Ostatnia, "Pray for the Wicked" z 2018 r., pokryła się złotem. Ich klipy mają setki milionów wyświetleń na YouTube.

dn9iv2u

Brendon Urie, główny wokalista kapeli, współpracował m.in. z Taylor Swift, jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie.

Premiera filmu "Kraina Lodu 2" w piątek 22 listopada.

dn9iv2u

Podziel się opinią

Share

dn9iv2u

dn9iv2u