Trwa ładowanie...
d1oadhl

"Kraina lodu II". Disney przygotował dla fanów niespodziankę

Już jutro do kin wejdzie sequel animacji "Kraina lodu", która zdobyła serca nie tylko najmłodszych widzów, ale również starszych. Z okazji premiery Disney przygotował dla fanów niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Disney przygotował niespodziankę dla fanów "Krainy lodu"
Disney przygotował niespodziankę dla fanów "Krainy lodu" (Materiały prasowe)
d1oadhl

"Kraina lodu" to był największy hit z 2013 r., a piosenkę "Mam tę moc" śpiewali niemal wszyscy. Nadal jest jednym z najczęściej wykonywanych hitów na karaoke, choć nie należy do najłatwiejszych utworów.

Nic dziwnego, że informacja o nakręceniu sequelu zelektryzowała niemal wszystkich. Już 22 listopada do kin będą się ustawiały pielgrzymki rodziców z dziećmi, które chcą poznać dalsze przygody Anny i Elsy. Tym razem siostry w towarzystwie przyjaciół będą musiały opuścić rodzinny zamek, by uratować krainę. Czy im się uda?

Zanim poznamy rozwiązanie, a także dowiemy się, czy sequel dorównał pierwszej części, możemy obejrzeć dwa krótkie filmiki, które przygotował Disney.

Bardzo się cieszymy, że Olafa nadal dubbinguje Czesław Mozil. Obsadzenie go w roli bałwanka było strzałem w dziesiątkę. Zgadzacie się z tym?

d1oadhl

Podziel się opinią

Share
d1oadhl
d1oadhl