ycipk-4f533v

"Kraina lodu II". Disney przygotował dla fanów niespodziankę

Już jutro do kin wejdzie sequel animacji "Kraina lodu", która zdobyła serca nie tylko najmłodszych widzów, ale również starszych. Z okazji premiery Disney przygotował dla fanów niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Disney przygotował niespodziankę dla fanów "Krainy lodu"
Disney przygotował niespodziankę dla fanów "Krainy lodu" (Materiały prasowe)
ycipk-4f533v

"Kraina lodu" to był największy hit z 2013 r., a piosenkę "Mam tę moc" śpiewali niemal wszyscy. Nadal jest jednym z najczęściej wykonywanych hitów na karaoke, choć nie należy do najłatwiejszych utworów.

Nic dziwnego, że informacja o nakręceniu sequelu zelektryzowała niemal wszystkich. Już 22 listopada do kin będą się ustawiały pielgrzymki rodziców z dziećmi, które chcą poznać dalsze przygody Anny i Elsy. Tym razem siostry w towarzystwie przyjaciół będą musiały opuścić rodzinny zamek, by uratować krainę. Czy im się uda?

Zanim poznamy rozwiązanie, a także dowiemy się, czy sequel dorównał pierwszej części, możemy obejrzeć dwa krótkie filmiki, które przygotował Disney.

ycipk-4f533v

Bardzo się cieszymy, że Olafa nadal dubbinguje Czesław Mozil. Obsadzenie go w roli bałwanka było strzałem w dziesiątkę. Zgadzacie się z tym?

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4f533v

ycipk-4f533v
ycipk-4f533v