Trwa ładowanie...

''Kret'' i ''Nie ten człowiek'' w grudniowej trasie Kina Orange

''Kret'' i ''Nie ten człowiek'' w grudniowej trasie Kina OrangeŹródło: Kino Świat
d1j9r3y
d1j9r3y

Thriller „Kret”, zaliczony do "ekstraklasy polskiego kina", z Marianem Dziędzielem i Borysem Szycem, oraz premierowa, porównywana do „Rejsu”, komedia absurdu „Nie ten człowiek” w grudniowej trasie Kina Orange.

Kino Orange wyruszyło w kolejną trasę po Polsce. Już od 1 grudnia prezentuje mieszkańcom miejscowości, w których nie ma kin stacjonarnych 3 nowe filmy:

1. Premierowo - porównywaną do „Rejsu”, „Sprzedawców”, komedię absurdu „Nie ten człowiek” z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk, Żurek).

2. Zaliczony przez selekcjonerów 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni do ścisłego grona „ekstraklasy polskiego kina” obraz Rafaela Lewandowskiego „Kret” z rewelacyjnymi rolami Mariana Dziędziela i Borysa Szyca.

3. Dla najmłodszych widzów premiera kinowa - „Kamień życzeń” - amerykańskie kino familijne reżysera "Małych Agentów”, legendarnego Roberta Rodrigueza.

d1j9r3y

Premierowa komedia „Nie ten człowiek” to utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji, spointowanych swoistym mottem: „w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!” Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z najdziwniejszych dni w jego życiu i jak ważną rolę, będzie miał tego dnia do spełniania.

Obsypany nagrodami i doceniony przez widzów „Kret” to rarytas krajowej kinematografii - thriller atrakcyjnie opowiadający o współczesnych bohaterach zmagających się z mrocznymi tajemnicami swoich najbliższych. Pełna niespodziewanych zwrotów akcji historia Pawła (Borys Szyc), którego rodzinne szczęście z dnia na dzień zatruwa artykuł szkalujący dobre imię jego ojca i wspólnika w interesach (Marian Dziędziel). Paweł rozpoczyna prywatne śledztwo, by odkryć prawdę i oczyścić ojca z zarzutów. Wszystkie tropy prowadzą do zagadkowego człowieka (Wojciech Pszoniak), który skrywa odpowiedzi na nurtujące Pawła pytania i od dawna zdaje się kierować losami jego rodziny... Jak daleko posunie się Paweł, aby ochronić swoich bliskich? Wspaniała kreacja aktorska Mariana Dziędziela została uhonorowana na 36. FPFF w Gdyni nagrodą w kategorii Najlepsza Drugoplanowa Rola Męska.

„Kamień życzeń” - to historie nie z tej ziemi reżysera "Małych Agentów". Podczas gdy dorośli w firmie Black Box Industries pracują w pocie czoła, żeby ulepszyć najbardziej pożądane gadżety tego roku, Toby-Toe; Tomphson - chłopiec z sąsiedztwa, znajduje coś o wiele lepszego. To Kamień Życzeń! Uważaj jednak czego sobie życzysz, Toe! Robert Rodriguez stworzył przezabawną opowieść o tym, co może się wydarzyć, kiedy tęczowy kamień wpadnie w ręce dzieciaków i dorosłych. Spotkanie z armią maleńkich przyjaciół nie z tego świata? Zamiana nieznośnego brata w żuczka? Góra pieniędzy tylko dla siebie? Nieograniczona władza na całym świecie? Wspaniali młodzi aktorzy Jon Cryer, William H. Macy, Lesie Mann i James Spader stworzyli przezabawną opowieść dla małych i dużych!

Podczas trasy grudniowej kontynuujemy wyświetlanie filmu „Habemus Papam - mamy papieża” z rewelacyjną rolą Jerzego Stuhra oraz zdobywcę Grand Prix na MFF Cannes 2011 „Chłopiec na rowerze” braci Dardenne, jak również dla najmłodszych widzów Kina Orange filmu animowanego „Miś Yogi”.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d1j9r3y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1j9r3y