Trwa ładowanie...
król życia

"Król Życia" 21 września 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie

Share
"Król Życia" 21 września 2015 w ramach Kocham Kino w Multikinie
Źródło: East news
d4gardu

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na pokaz przedpremierowy filmu *"Król Życia" przezabawnej komedii z Robertem Więckiewiczem, Magdaleny Popławskiej i Bartka Topy w rolach głównych. "Król życia" - przezabawna komedia Jerzego Zielińskiego przedpremierowo w ramach projektu Kocham Kino w Multikinie – już 21 września o godz. 19:00. Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy.*

Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie” odbędzie się 21 września o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Szczecin, Warszawa – Złote Tarasy, Warszawa – Ursynów, Wrocław Pasaż.

d4gardu

Pokaz specjalny z udziałem Grażyny Torbickiej i zaproszonych gości odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy.

d4gardu

Podziel się opinią

Share
d4gardu
d4gardu