Trwa ładowanie...

"Królewna Śnieżka i Łowca": Najbardziej oczekiwana adaptacja roku

Share
"Królewna Śnieżka i Łowca": Najbardziej oczekiwana adaptacja roku
Źródło: UIP
d1qzobk

Nietypowa ekranizacja bajki *„Królewna Śnieżka i Łowca” jest jedną z najbardziej wyczekiwanych premier bieżącego roku. Producenci ostatniego hitu Tima Burtona, „Alicji w Krainie Czarów”, tym razem zapraszają nas w podróż do krainy baśni, gdzie dążenie do absolutnego piękna okaże się być walką na śmierć i życie.*

W oczekiwaniu na kinową premierę, która odbędzie się 1 czerwca, studio Universal i polski dystrybutor UIP, zaprosili przedstawicieli znanych mediów na prezentację najciekawszych i najbardziej zapierających dech w piersiach materiałów tej wyjątkowej megaprodukcji.

d1qzobk

Dziennikarze mieli okazję poczuć przedsmak przeżyć i emocji, które czekają na widzów w nadchodzącym czasie. I trzeba przyznać, że film „Królewna Śnieżka i Łowca” robi piorunujące wrażenie. Sceny batalistyczne, efekty specjalne, wyjątkowe piękno dwóch głównych aktorek, Charlize Theron i Kristen Stewart, a także waleczny Chris Hemsworth (szerokiej publiczności znany z filmu „Thor”) zachwycą nas już w pierwszych minutach tej niecodziennej adaptacji.

Pomysłodawcą i twórcą całego dzieła jest hollywoodzki debiutant – Rupert Sanders. Reżyser być może dopiero stawia swoje pierwsze kroki na dużym ekranie, ale warto pamiętać, że jest to również światowej sławy autor wielokrotnie nagradzanych teledysków i znanych reklam. W Polsce mieliśmy okazję zetknąć się z jego twórczością w telewizji. To właśnie Sanders zrealizował reklamówkę popularnego dezodorantu dla mężczyzn, po którym „ulegną nawet anioły”.

Oczekiwania po „Królewnie Śnieżce…” są duże, jednak wszystko, co do tej pory mieliśmy okazję zobaczyć zdecydowanie przemawia na korzyść prawdopodobnego hitu. Zresztą patrząc już po samym trailerze, możecie się o tym przekonać na własne oczy.

d1qzobk

„Królewna Śnieżka i Łowca” przedstawia historię tytułowego łowcy (Chris Hemsworth), którego zatrudnia zła królowa Ravenna (Charlize Theron), aby zabił Śnieżkę (Kristen Stewart). Gdy jednak dochodzi do spotkania, królewna zaprzyjaźnia się z mężczyzną, który postanawia nauczyć młodą piękność walki na miecze i pomóc jej pokonać podłą władczynię.

W filmie występują także Sam Claflin, Ian McShane, Toby Jones, Nick Frost, Ray Winstone, Bob Hoskins, Eddie Marsan, Lily Cole oraz Vincent Regan.

d1qzobk

Podziel się opinią

Share
d1qzobk
d1qzobk