Trwa ładowanie...
królowa pustyni
23-03-2016 12:49

"Królowa pustyni": Tylko u nas fragment filmu [WIDEO]

"Królowa pustyni": Tylko u nas fragment filmu [WIDEO]Źródło: getty
d4fow9p

8 kwietnia na ekrany polskich kin wejdzie *"Królowa pustyni" - film o Gertrude Bell, niezwykłej kobiecie, która zmieniła bieg historii. Nowy obraz w reżyserii Wernera Herzoga jako pierwszy umieścił na jednym planie Nicole Kidman i Roberta Pattinsona. Tylko u nas możecie zobaczyć fragment filmu.*

"Królowa pustyni" opowiada historię, która wydarzyła się naprawdę. Słynny reżyser przedstawia losy Gertrude Bell, kobiety niezwykłej - pisarki, podróżniczki, archeolożki, a także agentki brytyjskiego wywiadu, która w czasach emancypacji stała się jedną z najważniejszych osób kształtujących politykę Imperium Brytyjskiego na Bliskim Wschodzie.

Bell uwielbiała ryzyko i adrenalinę, zawsze robiła to, na co miała ochotę. Przez jednych nazywana córką pustyni, przez innych "zarozumiałą pannicą z Oxfordu”. Konsekwentnie udowadniała, że jest lepsza od mężczyzn. Osiągnęła pozycję w świecie arabskim, która wówczas wydawała się dla kobiety niemożliwa, nawet w Wielkiej Brytanii. Jej życie było przygodą, w której spełniały się wszystkie marzenia poza jednym: miłością.

d4fow9p

"Królowa pustyni" wejdzie do polskich kin 8 kwietnia 2016 roku.

d4fow9p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fow9p