Trwa ładowanie...

''Kubo and the Two Strings'': Matthew McConaughey i Charlize Theron debiutują w animacji

Share
''Kubo and the Two Strings'': Matthew McConaughey i Charlize Theron debiutują w animacji
d2fobir

W sieci pojawił się zwiastun animacji "Kubo and the Two Strings", w której głosów użyczają (po raz pierwszy pracując w dubbingu) <ahref=http://film.wp.pl/matthew-mcconaughey-6032121431196289c>Matthew McConaughey i Charlize Theron.

W obsadzie głosowej produkcji znaleźli się również Ralph Fiennes, Rooney Mara, George Takei, Cary-Hiroyuki Tagawa, Art Parkinson i Brenda Vaccaro

Akcja opowieści rozgrywa się w starożytnej Japonii. Bohaterem jest życzliwy Kubo (Art Parkinson), który wiedzie spokojne życie w niewielkiej wiosce, opiekując się matką. Wszystko się zmienia, gdy nawiedza go żądny zemst duch z przeszłości. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję, noszoną przez jego nieżyjącego ojca, uznawanego za najpotężniejszego samuraja. W misji pomagają mu Małpa/Monkey (Charlize Theron) i Żuk/Beetle (Matthew McConaughey).

Za scenariusz odpowiadają Chris Butler i Marc Haimes. Reżyserią zajął się Travis Knight.

- Przygotowując się do roli Matthew McConaughey czytał fragmenty opowieści swoim dzieciom - mówi reżyser. - W ten sposób ożywiał historię i łączył ją ze swoimi dziećmi. Tym samym scenariusz stał się dobranocką dla rodziny McConaugheyów.

d2fobir
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fobir
d2fobir