Trwa ładowanie...

Kurdej-Szatan w przeróbce znanego przeboju. Czy będzie hit?

Kurdej-Szatan w przeróbce znanego przeboju. Czy będzie hit?Źródło: mat. dystrybutora
d2qg3jq
d2qg3jq

W sieci można już obejrzeć teledysk promujący „Dzień dobry, kocham cię” – najnowszą komedię twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!”. Nową wersję hitu „Dzień dobry, kocham cię” z repertuaru grupy Strachy Na Lachy wykonują wspólnie zdobywca tytułu Artysta Roku Eska Music Awards i VIVA Comet Awards – Liber oraz Barbara Kurdej-Szatan.

Debiutowi klipu towarzyszy premiera trzeciego oficjalnego plakatu do filmu, na którym najpopularniejsza polska blondynka daje się poznać jako uciekająca panna młoda na rolkach!

Zobacz teledysk:

Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Szymon (Aleksy Komorowski) jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati (Książkiewicz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia (Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Szymon i Basia zakochują się w sobie od pierwszego… zderzenia. Niestety, seria pechowych zbiegów okoliczności powoduje, że zaraz potem tracą kontakt. Od tej pory robią wszystko, by się wzajemnie odnaleźć. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi (Łukasz Garlicki), który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony.

Barbara Kurdej-Szatan o popularności:

Barbara Kurdej-Szatan o śpiewaniu:

Barbara Kurdej-Szatan o filmowej piosenkarce:

Zobaczcie również fragmenty filmu "Dzień dobry, kocham Cię":

Podryw „na Lewandowskiego” – „Dzień dobry, kocham cię” teaser nr 1:
Podryw „na gołębia” – „Dzień dobry, kocham cię” – teaser nr 2:
Podryw „na pszczółkę” – „Dzień dobry, kocham cię” – teaser nr 3:
Najnowszy plakat promujący film:
d2qg3jq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qg3jq