Trwa ładowanie...

"La La Land": Najgłośniejszy film roku już na DVD i Blu-ray

Niepowtarzalna okazja dla wielbicieli kina rozrywkowego z najwyższej półki. Już dziś polska premiera DVD/Blu-ray uwielbianego przez krytyków i widzów musicalu "La La Land".
Share
 "La La Land": Najgłośniejszy film roku już na DVD i Blu-ray
Źródło: Materiały prasowe
d38bq64

Oscarowy rekordzista został nominowany do nagrody Akademii aż w 14 kategoriach, a zdobył 6 statuetek – za pierwszoplanową rolę kobiecą, za reżyserię, muzykę oryginalną, zdjęcia, scenografię i piosenkę – "City of Stars". Romantyczna opowieść o dwójce marzycieli otrzymała również 7 Złotych Globów, 5 nagród BAFTA oraz około 40 innych prestiżowych nagród.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Chłopak spotyka dziewczynę i razem wyruszają na podbój miasta wielkich gwiazd, łamiąc przy okazji wszelkie konwencje codziennego życia…. Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają…
"La La Land" zabiera widzów w podróż tętniącą energią, piosenkami oraz tańcem. Film jest urzekającą wizualnie odą do przepychu i nieśmiertelnych emocji klasyków kina i zarazem listem miłosnym do Los Angeles, miasta wielkich marzeń.

Stworzony przez utalentowanego reżysera i scenarzystę Damiena Chazelle'a (nagrodzony Oscarem za "Whiplash") film stał się okazją do kolejnego ekranowego spotkania najgorętszej pary młodych aktorów Hollywood - Ryana Goslinga ("Drive", "Idy marcowe") oraz Emmy Stone ("Birdman", "Łatwa dziewczyna"). Warto wspomnieć, że w "La La Land" swoją pierwszą większą rolę filmową zagrał dziesięciokrotny laureat nagrody Grammy, nagrodzony Oscarem piosenkarz i autor tekstów John Legend.

d38bq64

"La La Land" pojawi się w polskich sklepach w czterech konfiguracjach:

  • wydanie DVD (film)
  • limitowane wydanie 2xDVD (film + ok. 80 minut materiałów dodatkowych)
  • limitowane wydanie DVD+CD (film + pełna ścieżka dźwiękowa z filmu)
  • wydanie Blu-ray (film + ok. 80 minut materiałów dodatkowych)
   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d38bq64

Podziel się opinią

Share
d38bq64
d38bq64