Trwa ładowanie...

Lara Croft śladami zaginionego ojca. Zobacz zwiastun "Tomb Raidera"

W sieci pojawił się zwiastun nowej wersji przygód bohaterki znanej z gier komputerowych. W obrazie "Tomb Raider" w roli głównej występuje Alicia Vikander.
Share
Alicia Vikander
Alicia VikanderŹródło: Instagram.com
d3f9mc0

Bohaterką jest młoda Lara Croft, która stoi na początku swojej drogi. Poznamy historię, która miała miejsce na długo przed wydarzeniami z poprzednich filmów. W postać młodej archeolożki wciela się zdobywczyni Oscara Alicia Vikander ("Ex-machina", "Dziewczyna z portretu").

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Pełen akcji nowy trailer znajduje się poniżej.

d3f9mc0

Na ekranie Alicii Vikander partnerują Walton Goggins ("Django", "Nienawistna ósemka"), Daniel Wu ("Into the Badlands") oraz Dominic West ("The Wire", "300"). Za kamerą stanął Roar Uthaug ("Hotel zła").

Nowe przygody Lary Croft będzie można oglądać od 6 kwietnia.

Warto przypomnieć, że przed laty w Larę wcielała się Angelina Jolie.

Alicia Vikander jako Lara Croft w "Tomb Raider" Materiały prasowe
Alicia Vikander jako Lara Croft w "Tomb Raider"Źródło: Materiały prasowe
  Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3f9mc0

Podziel się opinią

Share
d3f9mc0
d3f9mc0