Trwa ładowanie...
pod mocnym aniołem
09-05-2014 09:43

Lech Dyblik + Trio - ''Pod Mocnym Aniołem'' - światowa premiera piosenki i teledysku

Lech Dyblik + Trio - ''Pod Mocnym Aniołem'' - światowa premiera piosenki i teledyskuŹródło: mat. promocyjne
d2kll7l
d2kll7l

Z okazji premiery DVD i Blu-ray głośnego filmu Wojtka Smarzowskiego pt.: „Pod Mocnym Aniołem” zapraszamy Państwa na specjalną premierę piosenki i teledysku w wykonaniu Lecha Dyblika + Trio „Pod mocnym Aniołem”.

Utwór „Pod Mocnym Aniołem” został zainspirowany filmem oraz powieścią Jerzego Pilcha pod tym samym tytułem. Autorami tekstu piosenki są Lech Dyblik i Jacek Rzehak. Muzykę skomponował Krzysztof Niedźwiecki. Piosenka jest także zwiastunem nowopowstającej płyty Lecha Dyblika, której premiera planowana jest na przełom 2014 i 2015 roku.

Teledysk znajdzie się także na płytach DVD i Blu-ray z filmem „Pod Mocnym Aniołem”, których premiera odbędzie się 21 maja br.. Wydanie w postaci 20-to stronnicowej książki z załączoną płytą dvd będzie dostępne wraz z tygodnikiem Polityka, magazynem Viva! oraz dostępne będzie w sklepach detalicznych i internetowych. Poza teledyskiem na płytach dvd i blu-ray znajdzie się szereg unikatowych materiałów dodatkowych, a wśród nich specjalny, blisko godzinny, dokument - „Pod Mocnym Smarzolem”. Wydania zawierały będą audiodeskrypcję dla osób niewidomych oraz napisy polskie dla osób niesłyszących. Partnerem medialnym wydań jest wp.pl!

LECH DYBLIK + TRIO – „POD MOCNYM ANIOŁEM”

W nagraniu utworu dział wzięli:
Lech Dyblik - głos
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, chór
Marcin Pożarlik – gitara basowa
Grzegorz Rurański - bębny
Łukasz Kluczniak – saksofon altowy
Paweł Surman - trąbka
Sławek Stępień - chór

d2kll7l

Utwór nagrano w styczniu i lutym 2014 roku w Studiu N oraz Hom Studio. Realizacją nagrań i miksem zajął się Michał Dylikowski i Krzysztof Niedźwiecki. Za mastering odpowiedzialny był Piotr Rychlec. Krzysztof Niedźwiecki odpowiadał także za produkcję muzyczną i aranżację (www.krzychuniedzwiecki.pl). Montaż teledysku przygotował Adam Kwiatek.

Lech Dyblik - aktor teatralny i filmowy, urodzony 30 sierpnia 1956 roku w Złocieńcu. Absolwent PWST w Krakowie. W latach 1981-1987 aktor Teatru Narodowego. Na dużym ekranie zadebiutował w 1982 roku w filmie „Noc poślubna w biały dzień”. Z Wojciechem Smarzowskim pracował przy wszystkich jego filmach od czasu „Wesela”. W 2010 roku wydał płytę pt. "Bandycka dusza". Na przełomie 2014 i 2015 roku planowana jest premiera nowej płyty Lecha Dyblika.

Pod Mocnym Aniołem” – najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera „Drogówki”, „Róży” i „Wesela” to wstrząsająca opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego – i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha „Pod Mocnym Aniołem” (Nagroda Literacka NIKE 2001). To opowieść o powolnym upadku człowieka spętanego nałogiem, niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji, aż po światełko w tunelu w postaci odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z potwornej choroby.

Zwiastun filmu:

PREMIERA DVD i BLU-RAY – 21 maja 2014 roku.

d2kll7l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kll7l