Trwa ładowanie...

Legenda telewizji oficjalnie się żegna

Share
Legenda telewizji oficjalnie się żegna
Źródło: megafon.pl
d3wt707

Na filmie "Anchorman 2: The Legend Continues" zakończy się seria o legendzie telewizji, czyli Ronie Burgundym.

Reżyser Adam McKay przez wiele lat przekonywał szefów studia Paramount Pictures, że warto nakręcić sequel "Legendy telewizji" z 2004 roku. W końcu mu się udało - zrealizowana za 50 milionów dolarów kontynuacja trafiła do kin w grudniu ubiegłego roku i zarobiła do tej pory 170 milionów. Komedia nadal przynosi dochody, bo Will Ferrell (na zdj.), czyli filmowy Ron Burgundy, występuje w licznych reklamach, a ponadto dziś (28 lutego) "Anchorman 2" ponownie trafi do kin, tym razem w wersji dla dorosłych. Choć zarabia też na tym reżyser Adam McKay, wyklucza on perspektywę realizacji trzeciej części serii.

- To koniec "Legendy telewizji", oficjalnie i ostatecznie - oznajmił McKay. - Było świetnie znów spotkać się z tymi ludźmi, ale to koniec przygód Rona Burgundy'ego. Satysfakcję mogą dać mi teraz wyłącznie nowe postaci i nowe rzeczywistości. Nie będzie filmu "Anchorman 3". I nie, nie zmienię zdania za 10 lat. To definitywny koniec.

d3wt707

Przypomnijmy, że sequel "Legendy telewizji" przedstawił dalsze perypetie Rona Burgundy'ego (Will Ferrell), gospodarza telewizyjnych wiadomości z San Diego. Razem ze współpracownikami rozpoczyna on nowy projekt - całodobowy kanał informacyjny. Poza Ferrellem w filmie wystąpili Paul Rudd, David Koechner, Steve Carell, Vince Vaughn i Christina Applegate, a także Nicole Kidman, Liam Neeson, Amy Poehler, Meagan Good, Sacha Baron Cohen, Kanye West, Drake, Harrison Ford, Tina Fey, Kristen Wiig, Jim Carrey i James Marsden. 18 grudnia komedia zagościła w kinach za oceanem.

d3wt707

Podziel się opinią

Share
d3wt707
d3wt707