Trwa ładowanie...

''Legenda telewizji'': Ron Burgundy potwierdza zgodę na kontynuację [wideo]

''Legenda telewizji'': Ron Burgundy potwierdza zgodę na kontynuację [wideo]
ddfbg32
ddfbg32

To dobra wiadomość dla wszystkich fanów komedii *„Legenda telewizji” z Willem Ferrellem w roli głównej. Znany aktor, który jest również jednym z najpopularniejszych komików w USA, oficjalnie potwierdził zgodę studia Paramount na realizację długo oczekiwanego sequela. Pracę nad „Anchorman 2" mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.*

Nowe plany produkcyjne studia Paramount, Ferrell ogłosił w charakterystyczny dla siebie sposób. W popularnym programie „Conan” aktor wystąpił jako gwiazda pierwszej części filmu „Legenda telewizji”, Ron Burgundy, rozbawiając tym samym publiczność zgromadzoną w studiu, jak i samego Conana O'Briena.

Po wirtuozyjnym pokazie gry na flecie poprzecznym, filmowy Burgundy potwierdził ostatnie doniesienia z Hollywood – „Anchormen 2” nareszcie trafił na listę tegorocznych filmowych projektów. Przypomnijmy, że twórcy „Legendy telewizji” musieli czekać z pracą nad kontynuacją aż osiem lat, żeby w końcu uzyskać „zielone światło” od producentów.

Will Ferrell ponownie pojawi się w roli głównej i raz jeszcze partnerować mu będą Steve Carell i Paul Rudd. Scenariusz Ferrell przygotuje z pomocą Adama McKaya.

ddfbg32
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddfbg32