Trwa ładowanie...
d13ae45

"Lego Przygoda 2": życie jest czadowe z nowym filmem i klockami

8 lutego do polskich kin wchodzi "Lego Przygoda 2". Z tej okazji producent duńskich klocków przygotował kilkanaście tematycznych zestawów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Lego Przygoda 2" w kinach od 8 lutego. Klocki już w sprzedaży
"Lego Przygoda 2" w kinach od 8 lutego. Klocki już w sprzedaży (Materiały prasowe)
d13ae45

Jakie niesamowite przygody czekają na Emmeta, Lucy, Batmana, Kicię Rożek i gromadę nowych bohaterów? Przekonamy się oglądając film "Lego Przygoda 2", ale już teraz można wymyślać swoje własne historie, wykorzystując zestawy inspirowane realiami przebojowej animacji.

Przed premierą filmu do sklepów z zabawkami trafiło kilkanaście zestawów na licencji "Lego Przygoda 2". Od najbardziej podstawowych, zawierających niewielkie pojazdy i kilka figurek, aż po ogromny zestaw 70840, który pozwala zbudować własną scenerię z Apokalipsburga.

"Lego Przygoda 2" w kinach od 8 lutego. Klocki już w sprzedaży Materiały prasowe
Podziel się
d13ae45

Wiele zestawów zostało zaprojektowanych tak, by można je było łatwo modyfikować w oparciu o gotową instrukcję, otrzymując inny wariant danej budowli lub pojazdu. Przykładem jest Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa (70831), który zawiera 706 klocków i cztery figurki (Emmet, Lucy, Rex, Kicia wojownicza).

Rozkładany domek głównego bohatera kryty niebieską dachówką można w łatwy sposób przemienić w rakietę kosmiczną z potężnymi silnikami i działkami sprężynowymi. Wewnątrz znajduje się miejsce do relaksu, kącik na strychu i sporo akcesoriów, pomagających opowiadać własne historie z udziałem ulubionych bohaterów.

"Lego Przygoda 2" w kinach od 8 lutego. Klocki już w sprzedaży Materiały prasowe
Podziel się

Zestaw Dom Emmeta/Rakieta ratunkowa jest przeznaczony dla dzieci powyżej ósmego roku życia. Seria klocków "Lego Przygoda 2" zawiera też coś dla młodszych budowniczych (np. Kosmiczna drużyna Benka 5+, Królowa Wisimi I'powiewa 6+), ale są i propozycje dla starszych (Rexplorer Rexa 9+, Autobus imprezowy 9+). Każdy znajdzie coś dla siebie, łącznie z dorosłymi fanami Lego, którzy z chęcią dołączyliby do swojej kolekcji imponujący zestaw Witajcie w Apokalipsburgu!

d13ae45

Obejrzyj: Bugatti Chiron z Lego Technic

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d13ae45

d13ae45
d13ae45