Trwa ładowanie...
d1ascd5

"Listy do M.": Przebojowa komedia powraca. Znamy szczegóły

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Listy do M.": Przebojowa komedia powraca. Znamy szczegóły
(East)
d1ascd5

To już pewne – doczekamy się kontynuacji ulubionej komedii romantycznej Polaków.

"Listy do M." w reżyserii Mitji Okorna stały się niekwestionowanym hitem 2011 roku, znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich filmów, a także tych najdłużej wyświetlanych w naszych kinach, i zgromadziły na widowni ponad 2,5 miliona widzów, zarabiając ponad 50 milionów złotych.

W Warszawie rozpoczęto właśnie zdjęcia do drugiej części kinowego przeboju – tym razem reżyserią zajmie się Maciej Dejczer, opierając się na scenariuszu napisanym przez Marcina Baczyńskiego (który pracował również przy „Listach do M.”) i Mariusza Kuczewskiego. Premierę zaplanowano na listopad.

W filmie ponownie zobaczymy część dobrze znanej aktorskiej obsady – między innymi Romę Gąsiorowską, Agnieszkę Wagner, Katarzynę Bujakiewicz, Tomasza Karolaka, Pawła Małaszyńskiego, Piotra Adamczyka i Macieja Stuhra. Do ekipy dołączą również nowe gwiazdy – Małgorzata Kożuchowska, która po długiej przerwie powróci na wielki ekran, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Waldemar Błaszczak, Magdalena Lamparska, Małgorzata Pieczyńska, Piotr Głowacki, Marcin Perchuć, Krzysztof Stelmaszyk i Maciej Zakościelny.

O fabule na razie wiadomo niewiele – na pewno będzie bardzo romantycznie, bardzo wzruszająco i bardzo świątecznie, a bohaterowie będą mieli szansę przewartościować swoje życie i odnaleźć to, co najważniejsze – spokój, przyjaźń i miłość.

d1ascd5

Podziel się opinią

Share
d1ascd5
d1ascd5