Trwa ładowanie...

''Listy do M.'': Uwaga na złego Mikołaja!

''Listy do M.'': Uwaga na złego Mikołaja!Źródło: ITI Cinema
d2c5yap
d2c5yap

To nie święty, a Don Juan wcielony. Jego komórka wrze od nieodebranych połączeń, a on napędzany testosteronem uwodzi niemal każdą napotkaną kobietę.

Ten arogancko przystojny i bezczelnie pewny siebie Casanova nawet w stroju świętego nie myśli o niczym innym, jak tylko o upojnym wieczorze, połączonym ze śniadaniem. Co stanie się jednak, gdy pewien niegrzeczny dzieciak ukradnie mu komórkę, przez co straci największą romansową bazę danych w Polsce?

Tego dowiemy się w najbardziej romantycznym przeboju roku, który obejrzało już prawie 1,5 mln widzów. W komedii "Listy do M." rozbrajający Tomasz Karolak gra nie do końca świętego Mikołaja. Partneruje mu plejada gwiazd - Maciej Stuhr, Piotr Adamczyk, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Dygant i Katarzyna Zielińska.

"Listy do M.", to film, w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.


**[

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d2c5yap
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c5yap