Trwa ładowanie...

Lorraine Warren nie żyje. Legendarna egzorcystka była inspiracją do powstania filmu ”Obecność”

Lorraine Warren nie żyje. Kobieta była badaczką zjawisk paranormalnych, a także zajmowała się egzorcyzmami. Jej działalność stanowiła inspiracje do powstania horroru ”Obecność” oraz książki „The Amityville: Horror”. Zmarła w wieku 92 lat.

Lorraine Warren nie żyje. Legendarna egzorcystka była inspiracją do powstania filmu ”Obecność”Źródło: East News
d3sy7il
d3sy7il

Lorraine Warren nie żyje

Lorraine Warren przyszła na świat 31 stycznia 1927 r. Wraz z mężem, Edem Warrenem, zajmowali się badaniem zjawisk paranormalnych. Ich działalność była inspiracją do powstania horrorów opartych na faktach - filmu ”Obecność" oraz książki „The Amityville: Przebudzenie"

Małżeństwo razem prowadziło The Warren’s Occult Museum, które zawierało pełno artefaktów z ich prac badawczych związany ze zjawiskami paranormalnym. Placówka była dostępna dla wszystkich, którzy na własne oczy chcieli zobaczyć nawiedzone obiekty, jak np. laleczkę ”Annabelle” występującą w filmie ”Obecność”.

Lorraine Warren zmarła dnia 18 kwietnia 2019 w wieku 92 lat. Jej mąż Ed odszedł z tego świata 23 sierpnia 2006 r.

O śmierci kobiety poinformował jej wnuk Chris McKinnell za pośrednictwem Facebooka.

d3sy7il

- Zeszłej nocy moja babcia, Lorraine Warren, w spokoju odeszła z tego świata i dołączyła do jej ukochanego męża Eda. Pozostała szczęśliwa i uśmiechnięta aż do samego końca. Była moim aniołem i bohaterem. Będziemy za nią bardzo tęsknili. Dołączcie do nas, by celebrować jej życie i uhonorować jej piękną duszę. Pamiętajcie, żeby by kochać najbliższych, dopóki są z Wami. Dziękuje i niech Bóg was błogosławi – napisał na Facebooku.

d3sy7il
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sy7il