Trwa ładowanie...
d6p5cme

Lorraine Warren nie żyje. Legendarna egzorcystka była inspiracją do powstania filmu ”Obecność”

Lorraine Warren nie żyje. Kobieta była badaczką zjawisk paranormalnych, a także zajmowała się egzorcyzmami. Jej działalność stanowiła inspiracje do powstania horroru ”Obecność” oraz książki „The Amityville: Horror”. Zmarła w wieku 92 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lorraine Warren nie żyje. Legendarna egzorcystka była inspiracją do powstania filmu ”Obecność”
Lorraine Warren nie żyje. Legendarna egzorcystka była inspiracją do powstania filmu ”Obecność” (East News)
d6p5cme

Lorraine Warren nie żyje

Lorraine Warren przyszła na świat 31 stycznia 1927 r. Wraz z mężem, Edem Warrenem, zajmowali się badaniem zjawisk paranormalnych. Ich działalność była inspiracją do powstania horrorów opartych na faktach - filmu ”Obecność" oraz książki „The Amityville: Przebudzenie"

Małżeństwo razem prowadziło The Warren’s Occult Museum, które zawierało pełno artefaktów z ich prac badawczych związany ze zjawiskami paranormalnym. Placówka była dostępna dla wszystkich, którzy na własne oczy chcieli zobaczyć nawiedzone obiekty, jak np. laleczkę ”Annabelle” występującą w filmie ”Obecność”.

d6p5cme

Lorraine Warren zmarła dnia 18 kwietnia 2019 w wieku 92 lat. Jej mąż Ed odszedł z tego świata 23 sierpnia 2006 r.

O śmierci kobiety poinformował jej wnuk Chris McKinnell za pośrednictwem Facebooka.

- Zeszłej nocy moja babcia, Lorraine Warren, w spokoju odeszła z tego świata i dołączyła do jej ukochanego męża Eda. Pozostała szczęśliwa i uśmiechnięta aż do samego końca. Była moim aniołem i bohaterem. Będziemy za nią bardzo tęsknili. Dołączcie do nas, by celebrować jej życie i uhonorować jej piękną duszę. Pamiętajcie, żeby by kochać najbliższych, dopóki są z Wami. Dziękuje i niech Bóg was błogosławi – napisał na Facebooku.

d6p5cme

Podziel się opinią

Share

d6p5cme

d6p5cme