Trwa ładowanie...

''Los numeros'' - relacja z premiery filmu

''Los numeros'' - relacja z premiery filmuŹródło: TVN
dckwpm8
dckwpm8

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się huczna premiera nowego filmu *Ryszarda Zatorskiego "Los numeros". Reżyser - specjalista od telewizyjnych kryminałów - "Kryminalni", i kinowych komedii romantycznych - "Nigdy w życiu" i "Tylko mnie kochaj", postanowił połączyć oba te gatunki i stworzyć zabawny kryminał.*

Pomysł spadł jak z nieba, a właściwie wymyślił go TVN, a ja miałem chęć go wyreżyserować - powiedział Zatorski. - "Los numeros" to po prostu komedia, choć są także elementy kryminalne i romantyczne.

Justyna Schneider, Lesław Żurek, Weronika Książkiewicz i Antoni Pawlicki (fot. AKPA)

dckwpm8

Na premierze pojawiła się plejada znanych aktorów mających tego wieczoru po raz pierwszy okazję zobaczyć film, w którym wystąpili. Główną rolę zagrał Lesław Żurek, a towarzyszyły mu trzy aktorki - Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. W filmie wystąpili także m.in. Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek, Antoni Pawlicki, Krzysztof Czeczot i Joanna Kulig. Na szczególną uwagę zasługuje z pewnością znana z kabaretu Mumio Jadwiga Basińska, która brawurowo zagrała policjantkę z Oddziału Ochrony Dziedzictwa Narodowego.

"Los numeros" to historia policjanta, który trafia kumulację na loterii, ale zamiast otrzymać swoje 17 milionów zostaje oskarżony o oszustwo.

(fot. AKPA)

dckwpm8

Mój bohater, Kuba, zaczyna prowadzić śledztwo, aby rozwikłać tę zagadkę. Jest bardzo zdeterminowany, bo liczył, że wygrana rozwiąże jego dotychczasowe problemy, a okazuje się, że przysparza mu kolejnych - opowiada Lesław Żurek. W rozwiązywaniu sprawy towarzyszy mu śliczna sąsiadka i początkująca dziennikarka Ania, w którą wcieliła się Justyna Schneider. Dwie kolejne piękne panie to Tamara Arciuch, która wcieliła się w prawniczkę Martę oraz Weronika Książkiewicz, która zagrała seksowną Iwonę, prezenterkę prowadzącą loterię.

Wszystkie trzy aktorki na premierze zaprezentowały się perfekcyjnie. Weronika zachwyciła piękną białą sukienką, Tamara - ekstrawaganckim strojem z mocno podkreśloną talią, a Justyna młodzieńczą urodą i uśmiechem.

Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz i Justyna Schneider (fot. AKPA)

dckwpm8

W "Los numeros" zagrał również niezapomniany komisarz Zawada z serialu "Kryminalni" czyli Marek Włodarczyk. Tym razem aktor wcielił się w szarmanckiego prezesa "Loterii".

Gram bardzo poważnego i odpowiedzialnego człowieka, starałem się jednak, aby moja postać była także odrobinę zabawna, bo "Los numeros" to przecież komedia. Z założenia więc lekka, łatwa i przyjemna. Dobra na wiosenne popołudnia i wieczory - zachęca aktor.

Marek Włodarczyk (fot. AKPA)

dckwpm8

A skoro "Los numeros" to komedia o dużej wygranej, nie mogło zabraknąć rozmów o prawdziwych wygranych w Totolotka.

Próbowałam swojego szczęścia w Totolotka, ale nigdy do tej pory nie wygrałem. Zagrałam nawet, gdy była kumulacja 17 milionów. Ponieważ bohater filmu też wygrał taką sumę, myślałam, że to może jakiś znak, jakaś szansa. Dziś, w dniu premiery, też jest kumulacja - 21 milionów. Więc znów dałem szczęściu szansę i zagrałem - śmiał się reżyser filmu.

Weronika Książkiewicz (fot. AKPA)

dckwpm8

Uroczystą premierą filmu poprowadził Marcin Prokop, a po pokazie goście mogli posłuchać koncertu znanej z programu "**" Pauliny Lendy.

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )*
*
[

NATASZA URBAŃSKA SZOKUJE STROJEM NA WIZJI! ]( http://teleshow.wp.pl/natasza-urbanska-szokuje-strojem-6021653568488065g )**

dckwpm8

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://teleshow.wp.pl/ile-lat-ma-macius-z-klanu-6026602789311617g )**

dckwpm8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dckwpm8