Trwa ładowanie...
love
18-08-2015 12:42

"LOVE": Gaspar Noe z wizytą w Polsce

"LOVE": Gaspar Noe z wizytą w PolsceŹródło: East news
d32lae4
d32lae4

25 sierpnia w związku z premierą swojego najnowszego filmu - *"LOVE" - przyleci do Polski Gaspar Noe. Ten francuski reżyser argentyńskiego pochodzenia znany jest polskim widzom przede wszystkim z filmów "Wkraczając w pustkę" oraz "Nieodwracalne". Bezkompromisowy i odważny, Noé przywoływany jest przez wielu światowych reżyserów jako źródło inspiracji – do jego twórczości odwołuje się m.in. Nicolas Windig Refn.*

25 sierpnia o godz. 20:30 w warszawskim Kinie Muranów odbędzie się uroczysta premiera filmu "LOVE" z udziałem reżysera. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina. Dzień później Gaspar Noe pojedzie do Wrocławia, gdzie będzie go można spotkać od godziny 19:30 w Kinie Nowe Horyzonty.

Autorem zdjęć jest stały współpracownik Gaspara Noé, Benoît Debie, który ma na swoim koncie także zdjęcia do „Spring Breakers” Harmony Korine’a oraz do debiutu reżyserskiego Ryana Goslinga „Lost River”.

d32lae4

Dwaj twórcy połączyli siły, by w śmiały, świeży i wizualnie przełomowy sposób pokazać fizyczną stronę miłości dwudziestolatków. Zaprezentowany na festiwalu w Cannes, film zawiera najodważniejsze w historii kina sceny erotyczne. Dostępny w 2D i 3D.

Miłość to oślepiające światło, genetyczna potrzeba, odmienny stan świadomości, ciężki narkotyk, choroba psychiczna, gra o władzę – to sperma i łzy. | Gaspar Noé

"LOVE" w kinach od 28 sierpnia 2015.

d32lae4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32lae4