Trwa ładowanie...
Maciej Musiał
12-07-2016 13:41

Maciej Musiał dostał się do Akademii Teatralnej w Warszawie

Share
Maciej Musiał dostał się do Akademii Teatralnej w WarszawieŹródło: ONS.pl
d3eux8c

Znany aktor serialowy i prezenter telewizyjny znalazł się w elitarnym gronie szczęśliwców, którzy od przyszłego semestru rozpoczną naukę na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie. Maciej Musiał myślał o studiach na tym kierunku już w zeszłym roku, ale dopiero teraz podszedł do egzaminu i trafił na listę 24 przyjętych kandydatów.

Rok temu Maciej Musiał był zdecydowany zdawać do Akademii Teatralnej, jednak w ostatniej chwili zmienił plany i złożył papiery na Wydział Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Edukację na tym kierunku przerwał po dwóch semestrach. Być może już wtedy myślał o zdawaniu do Akademii Teatralnej – wiadomość o planach związanych z edukacją na Wydziale Aktorskim ukrywał aż do ogłoszenia oficjalnej listy przyjętych.

Maciej Musiał, który nie liczył na taryfę ulgową u egzaminatorów, musiał przygotować i zaprezentować wiersz, fragment prozy oraz piosenkę. 21-latek był oczywiście w bardziej komfortowej sytuacji niż wielu innych kandydatów, gdyż ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. Musiał wystąpił w takich produkcjach jak „Dzień dobry, kocham cię!”, „Plebania”, „Rodzinka.pl” czy „Czas honoru”. Ponadto aktor brał udział w realizacji Teatru Telewizji i licznych dubbingów (m.in. „Ratchet i Clank”, „Mały książę”).

Od 2013 roku pojawia się regularnie w programach „Kocham Cię, Polsko!” i „The Voice of Poland”.

(źródło: ons.pl)

d3eux8c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eux8c
d3eux8c