Trwa ładowanie...
d40r3y3
Maciej Stuhr komentuje swoją aktywność na Facebooku [WIDEO]

Maciej Stuhr komentuje swoją aktywność na Facebooku [WIDEO]

Ostatnimi czasy równie głośno jest o jego występach aktorskich, co wpisach na Facebooku. Odpowiedzi na pełne oskarżeń wpisy posłanki Pawłowicz, dwuznaczne i dowcipne podsumowanie konfliktu wokół festiwalu w Opolu, czy dosadne wyjaśnienie panom Kaczyńskiemu i Macierewiczowi, o co chodziło w pamiętnym "tu polewie" dały mu setki tysięcy polubieni i wywołały żarliwe dyskusje pomiędzy jego fanami i przeciwnikami. Rozmawiając z Maciejem Stuhrem podczas inauguracji Visa Kina Letniego, nie omieszkaliśmy poruszyć tematu jego popularności w social mediach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d40r3y3

- Miałbym taką nadzieję, że to co mówię, czy piszę na Facebooku kogoś obchodzi, mówi w rozmowie z WP Film Maciej Stuh. - Reakcje użytkowników dają mi odwagę do tego, by wypowiadać się na temat rzeczy, które nie są związane z moim zawodem, dodaje aktor gdy pytamy, czy czuje, by jego zaangażowanie w sprawy społeczne i polityczne miało jakieś znaczenie. Przyznaje także, że od kiedy zaczął na Facebooku wkładać przysłowiowy kij w mrowisko jego interakcje z widzami "zupełnie się zmieniły". Wywiad możecie zobaczyć powyżej.

Z aktorem rozmawialiśmy tuż po tym, jak odebrał Diamentowego Klapsa Filmowego podczas rozpoczęcia festiwalu Visa Kino Letnie. Wszystkich, którzy tegoroczne wakacje mają zamiar spędzić nad polskim morzem, na Mazurach, lub w Tatrach zapraszamy do zapoznania się z bogatym repertuarem tej imprezy na stronie www.Kino.Visa.pl

Diamentowy Klaps Filmowy to nagroda przyznawana aktorom za osobowość, wnoszącą do kina pozytywne przesłanie i talent, który dostarcza widzom wielu wzruszeń, emocji i pozytywnej energii. W tym roku gospodarzem wieczoru był Tomasz Raczek. W poprzednich latach Klapsem wyróżniono takie sławy jak: Alicja Bachleda-Curuś, Artur Żmijewski, czy Borys Szyc.

d40r3y3

Podziel się opinią

Share

d40r3y3

d40r3y3