Trwa ładowanie...

Magdalena Boczarska i Wojciech Zieliński w produkcji AXN

Share
Magdalena Boczarska i Wojciech Zieliński w produkcji AXN
d3fv3d4

Należąca do Sony Pictures Television Networks (SPT) spółka AXN Central Europe ogłosiła pierwsze nazwiska aktorów, którzy dołączyli do obsady polskiego serialu telewizji AXN. Zbrodnia (The Crime) to trzyodcinkowy serial o tajemnicach przeszłości i nierozwiązanych zagadkach sprzed lat. Spokojny urlop bohaterów na Półwyspie Helskim zostaje nieoczekiwanie przerwany przez serię niecodziennych zdarzeń.

W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską oraz Wojciecha Zielińskiego. Zdjęcia ruszają 29 maja, a produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2014 roku.

Castingi do serialu trwały od wczesnej wiosny. W wyborze obsady twórcy postawili na nagradzanych i znanych aktorów. Magdalena Boczarska wcieli się w rolę Agnieszki Lubczyńskiej, 35-letniej radczyni handlowej, której życie zmienia się niespodziewanie podczas rodzinnego urlopu nad polskim morzem. Magdalena Boczarska znana jest widzom dużego ekranu z kreacji agentki służb specjalnych Kamili w filmie Różyczka. Za tę rolę nagrodzona została m.in. Złotymi Lwami podczas 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Aktorka grała również w wielu znanych polskich serialach, m.in. Czas honoru, 39 i pół, Lekarze czy Misja Afganistan.

W produkcji zobaczymy także Wojciecha Zielińskiego, jednego z najczęściej nagradzanych aktorów młodego pokolenia, wcielającego się w postać komisarza Tomasza Nowińskiego nadzorującego zawiłe śledztwo na Półwyspie Helskim. Przełomowym momentem w karierze Zielińskiego okazał się rok 2010, kiedy otrzymał nagrody i nomicjacje (m.in. do Złotej Kaczki oraz Złotych Lwów) za role w takich filmach jak Huśtawka, Nie opuszczaj mnie czy Chrzest. Popularność oraz sympatię widzów małego ekranu aktor zyskał rolami w Oficerze, Odwróconych czy Świadku koronnym. Od 2012 roku gra doktora Daniela Ordę w serialu Lekarze.

d3fv3d4

Trzyodcinkowa produkcja AXN zostanie zrealizowana na podstawie serialu Morden i Sandhamn, będącego adaptacją bestsellerowej szwedzkiej powieści Still Waters autorstwa Viveci Sten – kryminału łączącego zbrodnię, pożądanie i tajemnicę. Spokojne życie bohaterów zostaje przerwane przez zagadkę z przeszłości, która ma związek z niewyjaśnionymi morderstwami – wszystko na tle surowych i zapierających dech w piersiach krajobrazów polskiego wybrzeża. Produkcja AXN w reżyserii Grega Zglińskiego (Cała zima bez ognia, Pitbull, Paradoks, Wymyk, Londyńczycy) zostanie zrealizowana według scenariusza Igora Brejdyganta. Za produkcję odpowiedzialny jest Opus Film - studio ma na swoim koncie takie filmy jak: IDA, Wymyk, Kongres czy Obietnica. Zdjęcia do serialu rozpoczynają się 29 maja w okolicach Półwyspu Helskiego. Produkcja pojawi się na kanale AXN jesienią 2014 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3fv3d4

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3fv3d4
d3fv3d4