Trwa ładowanie...
Anton Yelchin
02-08-2016 11:09

Majątek aktora Antona Yelchina oszacowano na 1,4 mln dolarów

Share
Majątek aktora Antona Yelchina oszacowano na 1,4 mln dolarówŹródło: Getty Images
dlddvrl

Majątek znanego z nowej wersji filmów "Star Trek" Antona Yelchina oszacowano na 1,4 mln dolarów. Aktor zmarł 19 czerwca w wyniku przygniecenia przez własny samochód, który z nieustalonych przyczyn stoczył się po podjeździe jego domu w Los Angeles (czytaj więcej tutaj)
.

Rodzice aktora, Wiktor oraz Irina, wystąpili do sądu o przyznanie im prawa do administrowania majątkiem zmarłego, na który składa się 641 tys. dolarów majątku ruchomego i posiadłość w Los Angeles o wartości 731 tys. dolarów – poinformowała agencja Associated Press.

dlddvrl

Aktor nie pozostawił testamentu. Postępowanie toczy się przed sądem w Los Angeles.

(fot. Getty Images)

Rodzice aktora znanego z roli nawigatora Pavla Chekova w filmie "Star Trek", zapowiedzieli również, że wytoczą sprawę firmie Fiat Chrysler, która wyprodukowała feralnego Jeepa, o nieumyślne spowodowanie śmierci ich syna. Samochód przygniótł Yelchina do ogrodzenia (więcej tutaj).

(Anton Yelchin z rodzicami/ fot. Getty Images)

dlddvrl

Anton Yelchin urodził się 11 marca 1989 roku w Leningradzie. Jego rodzice, para łyżwiarzy figurowych, przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, kiedy chłopiec miał sześć miesięcy. Anton próbował pójść w ślady rodziców, ale ostatecznie zdecydował się na karierę filmową. Na ekranie zadebiutował w wieku dziewięciu lat.

dlddvrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlddvrl
dlddvrl