Trwa ładowanie...

Marek Probosz i Adi Spektor razem w filmie

Marek Probosz i Adi Spektor razem w filmieŹródło: East news
d2c0t7w
d2c0t7w

Aktor, Marek Probosz, który na stałe mieszka teraz w L A i Adi Spektor, reżyser, producent, ale i odtwórca głównych ról znają się od kilku lat. Adi zagrał w filmie "Odlot", który dostał się na festiwal w Cannes.

Panowie spotkali się na jednej z polonijnych imprez i bardzo polubili.

-Czułem, że z Markiem będzie się fajnie pracować. Zaproponowałem jemu role w filmie „Praca”. Miał zagrać Polaka od tak zwanej brudnej roboty. Musiał posprzątać i zatrzeć ślady po zabójstwie, które dokonałem – opowiada Adi Spektor

„Praca” jest filmem krótkometrażowym i opowiada o polskim, płatnym mordercy, który odsłania swoją wrażliwą stronę i którego marzeniem jest dostać się do orkiestry, bo gra na wiolonczeli.

-Z C Jay Cox-em, który jest w USA bardzo znanym scenarzystą m.in "Sweet Home Alabama" z Reese Witherspoon i "New in Town" z Renee Zellweger, a przyjaźnie się z nim od dawna. Mój pomysł na film, bardzo jemu się spodobał. Zaproponował, że nie tylko napisze scenariusz, ale i będzie reżyserem.-opowiada Adi Spektor -Jego uwagi były dla mnie i dla Marka bardzo cenne

d2c0t7w

Film został wystawiony na Festiwalu Filmow Polskich w Los Angeles i został ciepło przyjęty przez publiczność.

Obecnie Adi przygotowuje się do nowego filmu, który będzie bardzo kontrowersyjny. Niestety nie może zatrudnić w nim Marka Probosza, bo główne rolę zagrają: Afroamerykanin, Chińczyk i przedstawiciel białej rasy.

-Tego ostatniego zagram ja i wszyscy będziemy gejami. Film nakręcę iPhonem 6 i mam nadzieję, że wzbudzi emocje i spodoba się. A z Markiem umówimy się na lunch w jakiejś restauracji w Hollywood.

d2c0t7w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c0t7w