Qaqwqwrqw

Margot Robbie zagra Sharon Tate. Przypomina zamordowaną żonę Romana Polańskiego

Aktorka wrzuciła do sieci swoją pierwszą fotografie z planu filmu "Once Upon A Time in Hollywood" Quentina Tarantino. Charakteryzacja warta uwagi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margot Robbie wcieliła się w rolę Sharon Tate
Margot Robbie wcieliła się w rolę Sharon Tate (Forum)
Qaqwqwrqw

Aktorka portretuje w filmie Sharon Tate, zamordowaną przez sektę Charlesa Mansona żonę Romana Polańskiego.

Akcja filmu "Once Upon A Time in Hollywood" rozgrywa się latem 1969 r. w Los Angeles. Nowy obraz Tarantino opowiada o aktorze telewizyjnym Ricku Daltonie, który miał jeden hitowy serial i teraz chce zrobić karierę w filmie. Podobnej szansy szuka jego kumpel - kaskader Cliff Booth. Tłem historii jest zabójstwo Sharon Tate i czwórki jej przyjaciół przez członków sekty Charlesa Mansona.

Qaqwqwrqw

Na początku Quentin Tarantino zatrudnił Leonardo DiCaprio i Brada Pitta. Margot Robbie otrzymała rolę Sharon Tate. Stali współpracownicy Tarantino czyli Tim Roth, Kurt Russell i Michael Madsen zagrają w mniejszych rolach. Burt Reynolds wcieli się w George'a Spahna, którego ranczo stało się domem dla rodziny Charlesa Mansona i jego wyznawców w latach 60.

Damian Lewis zagra gwiazdę kina Steve'a McQueena, Dakota Fanning wcieli się w Squeaky Fromme, wyznawczynię Mansona, która próbowała zabić prezydenta Geralda Forda, Nicholas Hammond zagra reżysera Sama Wanamakera, Emile Hirsch sportretuje Jaya Sebringa, hollywoodzkiego fryzjera, który był jedną z ofiar Mansona. Al Pacino sportretuje menadżera Ricka Daltona. W filmie zagrają także Timothy Olyphant, Clifton Collins Jr., Luke Perry i Keith Jefferson. Scoot McNairy sportretuje kowboja zwanego Business Bob Gilber, postać w telewizyjnym westernie.

Film ma trafić do kin 26 lipca 2019 roku.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw