Trwa ładowanie...

Marilyn Monroe nago w basenie. Fotografie mają przynieść zysk wysokości 35 tys. dolarów

Mimo że od śmierci najpiękniejszej gwiazdy wszech czasów, czyli Marilyn Monroe minęło 55 lat, wypływają kolejne informacje na temat burzliwego życia aktorki. Dwanaście intymnych zdjęć gwiazdy trafiło na aukcję w Nowym Jorku. Fotografie zostały wykonane tuż przed śmiercią seksbomby.

Marilyn Monroe nago w basenie. Fotografie mają przynieść zysk wysokości 35 tys. dolarówŹródło: East News
ddu22ef
ddu22ef

Fotograf, z którym współpracowała Marilyn Monroe, ujawnił historię rozbieranej sesji zdjęciowej, która miała miejsce dwa miesiące przed jej odejściem.

W 1962 r. aktorka pracowała na planie filmu "Something's Got to Give”. W trakcie zdjęć do filmu Monroe poznała i zaprzyjaźniała się z młodym fotografem Lawrencem Schillerem. To on jest autorem zdjęć, które zostały wykonane na basenie Twentieth Century-Fox w Los Angeles.

Gwiazda postawiła surowe warunki, godząc się na nagą sesję: - Powiedziała, że w magazynie, w którym to opublikuje, nie chce widzieć Liz Taylor - wyznał 80-letni dzisiaj Schiller w "New York Post”.

ddu22ef

Marilyn Monroe i Elizabeth Taylor nie przepadały za sobą. Poszło o... pieniądze. Gwiazda ”Playboya” miała za złe wytwórni, że za role otrzymuje tylko 125 tys. dolarów, w czasie kiedy jej konkurentka dostawała okrągły milion.

Kobieta nie krępowała się przed obiektywem:. - Spojrzała na mnie z surową miną i powiedziała: "Nie bądź taki nieśmiały, Larry". Zdjęcia zaakceptowała w ciągu jednego dnia - powiedział Lawrence Schiller.

Oprócz zdjęć Marilyn wystawione zostaną fotki Beatlesów, Franka Sinatry, Muhammada Alego oraz inne rzadkie fotografie. Szacowany zysk aukcji to 120 tys. dolarów.

Kultowa sukienka Marilyn Monroe na aukcji:

ddu22ef
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddu22ef