Trwa ładowanie...
d3fgp2t
Aktualności

Masa piachu i kupa śmiechu w teaserach komedii ''Wakacje Mikołajka''

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Masa piachu i kupa śmiechu w teaserach komedii ''Wakacje Mikołajka''
(Kino Świat)
d3fgp2t

* 22 sierpnia na polskie ekrany wejdzie komedia „Wakacje Mikołajka” – długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona osób! W oczekiwaniu na premierę prezentujemy dwa oficjalne teasery filmu.*

Nowy Mikołajek to pełna uroku i humoru ekranizacja opowiadań autorstwa René Goscinnego i Jean-Jacquesa Sempé, które od pięćdziesięciu lat stanowią ulubioną lekturę i rozrywkę dla kolejnych pokoleń. W dorosłej obsadzie filmu zobaczymy m.in. dwukrotną zdobywczynię Cezara – Valérie Lemercier i laureata tej nagrody, znanego z komediowego przeboju „Jeszcze dalej niż Północ” – Kada Merada.

Teaser nr 1:

d3fgp2t

Teaser nr 2:

Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych przyjaciół. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż. A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy – wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.

"Wakacje Mikołajka" w kinach od 22 sierpnia 2014

d3fgp2t

Podziel się opinią

Share

d3fgp2t

d3fgp2t