Trwa ładowanie...
dominika ostałowska
07-04-2010 11:16

Mąż już nie chce Dominiki Ostałowskiej!

Mąż już nie chce Dominiki Ostałowskiej!Źródło: Kapif.pl
d25tan3
d25tan3

[

]( http://www.fakt.pl )
Konsekwencje uczuciowych wzlotów bywają przykre. Jak plotkuje się na warszawskich salonach, na własnej skórze przekonała się o tym niedawno gwiazda serialu "M jak miłość", *Dominika Ostałowska (39 l.).*

Podobno jej romans z reżyserem Mariuszem Malcem (42 l.) to już przeszłość. Ale nie znaczy to wcale, że aktorka wróci do swojej rodziny.

d25tan3

Kilka miesięcy temu w plotkarskich mediach pojawiła się informacja, że Ostałowska związała się z Malcem. Prasa bulwarowa donosiła również, że aktorka wyprowadziła się z domu i zamieszkała z nowym wybrankiem. Ostałowska i Malec byli w związkach - on związany był z aktorką Joanną Sydor (35 l.), ona z aktorem Hubertem Zduniakiem (38 l.). Choć partnerzy obydwojga robili podobno wszystko, by ratować swoje związki, aktorka i reżyser poszli za głosem serca. Niestety, jak donoszą nasze źródła, początkowa idylla nie trwała długo.

- Dominika chciała, by jej związek z Mariuszem miał solidne podstawy. Chciała go nawet sformalizować - mówi nasze źródło. I dodaje, że rozmowy o tym nie przyniosły niczego dobrego. Podobno reżyser nie chciał niczego zmieniać. A dla Dominiki to, co było, to za mało.

Podobno gwiazda próbowała porozumieć się z Hubertem Zduniakiem. Poinformowała go, że jest w stanie do niego wrócić. Nasze źródło twierdzi, że przekonywała go, by spróbować jeszcze raz i wszystko poukładać. Zduniak jednak nie dał się przekonać. Dla niego związek z Ostałowską to już historia i podobno nie ma zamiaru zmieniać zdania.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Steczkowska podbiła Londyn

d25tan3
d25tan3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25tan3