Trwa ładowanie...
doyzww9

Melissa McCarthy: Mam nadzieję, że hejterzy znajdą sobie przyjaciół

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Melissa McCarthy: Mam nadzieję, że hejterzy znajdą sobie przyjaciół
doyzww9

Melissa McCarthy odniosła się do złośliwych komentarzy dotyczących nadchodzącego filmu "Pogromcy duchów III" ("Ghostbusters").

W nowej wersji produkcji w rolach głównych występują kobiety - Leslie Jones jako Patty Tolan, tropicielka duchów i historyk, Melissa McCarthy jako Abby Yates, naukowiec specjalizująca się w badaniach paranormalnych, specjalistka od pułapek, Kristen Wiig jako Erin Gilbert, fizyk i wojowniczka oraz Kate McKinnon jako Jillian Holtzmann, inżynier nuklearny i ekspert od sprzętu bojowego.

Dzieło nie trafiło jeszcze do kin, a już spotkało się z hejtem w sieci. Pierwszy zwiastun okazał się najbardziej znienawidzonym w historii platformy YouTube. Klip zanotował ponad 600 tysięcy oznaczeń "nie lubię" i tylko ponad 200 tysięcy polubień.

doyzww9

Melissa McCarthy w końcu postanowiła zareagować. - Wszystkie te komentarze typu "niszczycie moje dzieciństwo" są niewiarygodne - mówi gwiazda. - Naprawdę czerty kobiety kręcące jakikolwiek film mogą zniszczyć czyjeś dzieciństwo? Wyobrażam sobie, że ludzie, którzy tak piszą nie mają męża, żony, nie mają przyjaciół, więc zieją nienawiścią w sztucznym, internetowym świecie. Mam nadzieję, że kiedyś znajdą sobie przyjaciół.

W produkcji "Pogromcy duchów III" ("Ghostbusters") zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań), Andy'ego Garcię (burmistrz Nowego Jorku), Michaela K. Williamsa (Hawkins), Matta Walsha i Neila Caseya (zagra czarny charakter). Z oryginalnej obsady pojawią się Sigourney Weaver, Annie Potts, Ernie Hudson, Bill Murray i Dan Aykroyd.

Nowy trailer znajduje się tutaj.

Premiera filmu została wyznaczona na 15 lipca 2016 roku. Za kamerą stanął Paul Feig.

doyzww9

Podziel się opinią

Share

doyzww9

doyzww9