Trwa ładowanie...
listy do m. 3

Milion w tydzień! Nowy rekord "Listów do M. 3"

Najnowsza część popularnej komedii osiągnęła nowy rekord! Po weekendzie premierowym "Listy do M. 3" zobaczyło blisko 800 tys. widzów. Obecnie film w reżyserii Tomasza Koneckiego przekroczył magiczny próg miliona widzów w zaledwie 7 dni. Tak dobrej passy nie miała jeszcze żadna część tej serii.

Share
Milion w tydzień! Nowy rekord "Listów do M. 3"
Źródło: Materiały prasowe
d2j5gnx

Pierwsze "Listy do M.” potrzebowały trzech tygodni, aby przekroczyć pułap jednego miliona. Ich kontynuacja osiągnęła ten wynik po drugim weekendzie, podczas gdy "Listy do M. 3” poradziły sobie z tym zadaniem w jeden tydzień.

Bohaterowie przeboju kinowego "Listy do M." i "Listy do M.2" powracają. "Listy do M. 3" to komedia romantyczno-świąteczna, której akcja dzieje się w dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia. Do obsady dołączyli Magdalena Różczka, Borys Szyc, Danuta Stenka, Iza Kuna, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Andrzej Grabowski, Zbigniew Zamachowski, Stanisława Celińska, Marcin Kwaśny i Grażyna Szapołowska. Na ekranie zobaczymy ponownie m.in. Wojciecha Malajkata, Agnieszkę Dygant, Piotra Adamczyka oraz Tomasza Karolaka jako niegrzecznego Mikołaja Mela. Reżyserem filmu jest Tomasz Konecki, twórca takich hitów jak "Lejdis" i "Testosteron".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Listy do M." to cykl komedii produkcji TVN, świątecznych w klimacie i pełnych gwiazd, które podbiły serca widzów i znalazły się w czołówce najchętniej oglądanych polskich produkcji ostatnich lat. Pierwszą część filmu "Listy do M.", w kinach w 2011 r. obejrzało ponad 2,5 miliona Polaków, a Listy do M.2" w 2015 r zdobyły blisko 3 milionową publiczność.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Magdalena Różczka: Ludzie wołają za mną na ulicy po imieniu:

d2j5gnx

Podziel się opinią

Share
d2j5gnx
d2j5gnx