Trwa ładowanie...
d2gas88
Mirosław Zbrojewicz recytuje fabułę "Potwornej rodzinki". TYLKO W WP!

Mirosław Zbrojewicz recytuje fabułę "Potwornej rodzinki". TYLKO W WP!

Film animowany, który przypomina powszechny model rodziny. Ta rodzina staje się niezwykła za sprawą pewnej wróżki. W polskiej wersji dubbingowej Mirosław Zbrojewicz wciela się w Renfielda, sługę Draculli. 20 października cała rodzina będzie mogła obejrzeć "Potworną rodzinkę" w kinach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Zobacz jak Mirosław Zbrojewicz recytuje historię Draculli z "Potwornej rodzinki":

d2gas88

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne. Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością.

d2gas88

Tak, tak! Sielscy zostali zamienieni w potwory! Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

Zobacz zwiastun "Potwornej rodzinki":

Film trafi do kin 20 października.

d2gas88

Podziel się opinią

Share
d2gas88
d2gas88