Trwa ładowanie...
d4iuu6g

Młodość, bunt, muzyka, The Clash. Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „London Town”

„London Town” to energetyczna historia w duchu najlepszych brytyjskich filmów takich, jak „Billy Elliot” czy „Był sobie chłopiec”. Pozytywne i szczere emocje zostaną z widzem na długo, podobnie jak ponadczasowa i niepokorna muzyka kultowych zespołów – The Clash, Buzzcocks czy The Stranglers.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Młodość, bunt, muzyka, The Clash. Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „London Town”
(Materiały prasowe)
d4iuu6g

Anglia, koniec lat 70. Wśród społeczno-politycznych napięć, Londyn kipi artystycznym fermentem. 15-letni Shay otrzymuje od matki kasetę z punk rockiem. Muzyka wywraca świat chłopaka do góry nogami. Dzięki nowopoznanej dziewczynie Vivian, Shay trafia na koncert żywej legendy – grupy The Clash i poznaje jej wokalistę – charyzmatycznego Joe Strummera (Jonathan Rhys Meyers). Życie chłopaka zmienią się na zawsze.

Autorem zdjęć do filmu jest Polak, Hubert Taczanowski, który dwukrotnie współpracował z Michaelem Winterbottomem m.in. przy filmie Twarz Anioła z Danielem Brühlem, Kate Beckinsale i Carą Delevinge, a także współautor przełomowych teledysków zespołu KULT „Piosenka młodych wioślarzy” oraz SIEKIERY „Szewc zabija szewca”.

d4iuu6g

Płyta DVD z filmem „London Town” ukazuje się na dwa dni przed 40. rocznicą premiery pierwszej płyty zespoły THE CLASH –The Clash.

Premiera specjalnie zaprojektowanej edycji limitowanej DVD i wzbogaconej o dwa plakaty już 6 kwietnia 2017 roku.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
d4iuu6g

Podziel się opinią

Share
d4iuu6g
d4iuu6g