WP

"Mój piękny syn” Timothée Chalametem i Stevem Carellem od dziś w kinach!

To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tytułowy bohater zmaga się z uzależnieniem od narkotyków
Tytułowy bohater zmaga się z uzależnieniem od narkotyków (Materiały prasowe)
WP

"Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa Van Groeningena (nominacja do Oscara za film "W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji "Moonlight” i "Zniewolony. 12 Years a Slave”. Współautorem scenariusza jest Luke Davies, nominowany do Oscara za scenariusz do filmu "Lion. Droga do domu”.

Rola Nica już przyniosła Chalametowi m.in. nominację do Złotego Globu, Critics' Choice Award oraz Screen Actors Guild Award. Laureatów Złotych Globów poznamy już w najbliższą niedzielę, 6 stycznia.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP