Trwa ładowanie...

"Mój piękny syn” Timothée Chalametem i Stevem Carellem od dziś w kinach!

To opowieść o nastolatku, który poszukuje swojej drogi, o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści, a także o miłości rodziców, którzy nie potrafią wypuścić swego dziecka z objęć. To pierwszy tak szczery, prawdziwy i poruszający film o rodzinie, bezwarunkowej miłości, dumie, rozczarowaniach i nadziei.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Mój piękny syn” Timothée Chalametem i Stevem Carellem od dziś w kinach!Źródło: Materiały prasowe
d1g3pbz

"Mój piękny syn” to najnowsze dzieło Felixa Van Groeningena (nominacja do Oscara za film "W kręgu miłości”). Scenariusz filmu powstał na podstawie wspomnień Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerami, zajmując pierwsze miejsca na liście New York Timesa. Producentem filmu jest Brad Pitt i jego firma Plan B, która stoi za sukcesem nagrodzonych Oscarami produkcji "Moonlight” i "Zniewolony. 12 Years a Slave”. Współautorem scenariusza jest Luke Davies, nominowany do Oscara za scenariusz do filmu "Lion. Droga do domu”.

Rola Nica już przyniosła Chalametowi m.in. nominację do Złotego Globu, Critics' Choice Award oraz Screen Actors Guild Award. Laureatów Złotych Globów poznamy już w najbliższą niedzielę, 6 stycznia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1g3pbz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g3pbz
d1g3pbz