Trwa ładowanie...

''Mroczny rycerz powstaje'': Fani nie rozumieją przeciwnika Batmana

''Mroczny rycerz powstaje'': Fani nie rozumieją przeciwnika Batmana
d4jq8jt

Reżyser filmu "Mroczny rycerz powstaje", Christopher Nolan, został poproszony o poprawienie głosu Bane'a, przeciwnika Batmana, gdyż trudno go zrozumieć.

Adwersarza głównego bohatera gra Tom Hardy, który, tak jak postać z komiksu nosi na twarzy maskę. Fani, którzy mieli okazję widzieć fragmenty dzieła, skarżyli się jednak, że utrudnia ona zrozumienie tego, co Bane mówi. Nolan nie zamierza się jednak uginać.

- Chris chce, by publiczność angażowała się w film, a nie miała wszystko podane na tacy - wyjaśnia informator. - Nie chce upraszczać. Widzowie muszą po prostu się wysilić i starać się za nim nadążyć.

U boku Batmana (Christian Bale) i okrutnego Bane'a (Hardy) pojawi się także Kobieta-Kot (Anne Hathaway). W filmie występują ponadto Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Gary Oldman, Morgan Freeman oraz Michael Caine.

d4jq8jt

Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

Polska premiera planowana jest na 27 lipca 2012 roku.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d4jq8jt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jq8jt