Trwa ładowanie...
dvd
27-12-2015 22:07

''My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni'' - Doskonały prezent dla fanów kucyków

Share
''My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni'' - Doskonały prezent dla fanów kucykówŹródło: Galapagos Films
d4lcgkc

„My Little Pony: Equestria Girls - Igrzyska Przyjaźni” to trzeci film pełnometrażowy (72 minuty) z cyklu, który stanowi spin-off niesamowicie popularnej serii „My Little Pony: Przyjaźń to magia”. Film debiutował na świecie we wrześniu 2015 roku, zaś w polskiej telewizji pojawił się raptem trzy tygodnie później. Wkrótce za sprawą Galapagos Films doczekał się również wydania na DVD.

Igrzyska Przyjaźni czas zacząć! Tym razem Liceum Canterlot zmierzy się ze szkołą Crystal Prep. Jednak nikt się nie spodziewa, że właśnie tam uczy się… sama Twilight Sparkle. Ale jest to Twilight, która nie poznała jeszcze magii przyjaźni i sprawia wiele problemów... Zadaniem Pinkie Pie, Applejack, Rainbow Dash, Rarity, Fluttershy i Sunset Shimmer będzie przekonanie Twilight, że przyjaciele są najważniejsi.

W „Igrzyskach Przyjaźni”, podobnie jak w innych filmach z cyklu „Equestria Girls”, główne bohaterki znane z serialu „My Little Pony: Przyjaźć to magia” nie są magicznymi kucykami, ale humanoidalnymi nastolatkami. Historia filmu opiera się na sportowych zmaganiach dwóch rywalizujących ze sobą szkół. Jedną z uczennic jest ludzka wersja Twilight Sparkle, ulubienica fanów „My Little Pony”, która interesuje się magiczną aktywnością w Liceum Canterlot. Twilight Sparkle wyposażona w tajemnicze urządzenie bada pomnik przed szkołą, w którym znajduje się portal do Equestrii.

d4lcgkc

Wkrótce po tym bohaterka przekształca przyrząd w amulet służący do zbierania magicznej mocy. Sunset Shimmer, Rainbow Dash i inne bohaterki zaniepokojone wizytą tajemniczego gościa zachodzą w głowę, kto to mógł być i czy jej działanie nie przysporzy im nowych kłopotów...

„My Little Pony: Equestria Girls – Igrzyska Przyjaźni” to pozycja obowiązkowa dla fanów magicznych kucyków, którzy pokochali nowe wcielenia ulubionych bohaterek. Film wyreżyserowany przez Ishi Rudella według scenariusza Josh Haber jest kontynuacją przebojowych filmów: „My Little Pony: Equestria Girls” (2013) oraz „My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks” (2014). W wydaniu DVD oprócz filmu znajdzie się również dodatek specjalny w postaci zwiastuna.

d4lcgkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lcgkc
d4lcgkc