Trwa ładowanie...

Na co do kina? Filmowe premiery 7.09.2018

Na co do kina w weekend? Horror "Zakonnica", biograficzny film "Gotti", "Żona" z wybitną rolą Glenn Close oraz "Biały Kieł" i "Stateczek Eliasz" jako propozycje dla najmłodszych. Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.

Na co do kina? Filmowe premiery 7.09.2018Źródło: East News
d2u8r79
d2u8r79

Na co do kina? „Zakonnica” – premiera 7.09.2018

Film "Zakonnica" zdobył sławę już kilka tygodni temu przerażającym zwiastunem, który został usunięty z serwisu YouTube jako "zbyt straszny". Teraz horror "Zakonnica" trafia do kin.* Film jest spin-offem serii "Obecność". Opowiada o nowicjuszce – siostrze Irenie *(Taissa Farmiga)
*, która wraz z wysłanym przez Watykan księdzem *(Demian Bichir)
badając sprawę samobójstwa innej zakonnicy, odkrywa niechlubny sekret zgromadzenia. Oboje ryzykując własnym życiem, wiarą i duszami, muszą stawić czoło złowrogiej sile.

Trailer filmu „Zakonnica”

Na co do kina? „Gotti” – premiera 7.09.2018

"Gotti" to historia życia Johna Gottiego – przywódcy mafijnej rodziny Gambino – jednej z najpotężniejszych i najbardziej bezlitosnych grup przestępczych w historii Ameryki. Film skupia się na relacjach między ojcem (John Travolta), a jego synem (Ben Foster)
– który niebawem ma stać się liderem grupy. Młody chłopak wbrew oczekiwaniom ojca decyduje się opuścić przestępczy świat i pragnie oczyścić siebie i swoje nazwisko. "Gotti" to film w reżyserii Kevina Connolly'ego – aktora znanego z serialu "Ekipa".

Trailer filmu „Gotti”

Na co do kina? „Endless” – premiera 7.09.2018

"Endless" to historia Aarona (Aaron Moorhead) i Justina (Justin Beson) – braci, którzy przed latami uciekli z tajemniczej sekty. Teraz – 10 lat później dostają zaszyfrowane nagranie od dawnej przyjaciółki. Pod jego wpływem postanawiają jeszcze raz wrócić do starego domu i uporządkować dawne sprawy. Na miejscu są świadkami przedziwnych wydarzeń. Okazuje się wierzenia członków sekty nie są tak niedorzeczne jak wcześniej sądzili. "Endless" to wizjonerski horror w reżyserii Aarona Moorheada i Justina Bensona – odtwórców głównych ról. Krytycy potwierdzają, że horror "Endless" fascynuje – film jest mieszanką niesamowitych zdjęć, piękna przyrody i nieuchwytnej tajemnicy…

Trailer filmu „Endless”

Na co do kina? „Żona” – premiera 7.09.2018

Joan i Joe Castelmanowie (w rolach głównych Glenn Close i Jonathan Pryce) to uzupełniający się wzajemnie i pozornie idealny duet. Kiedy Joe dowiaduje się, że jego pisarski dorobek zostanie uhonorowany literacką Nagrodą Nobla ich poukładany świat zaczyna się jednak powoli rozpadać. W drodze do Sztokholmu małżeństwu towarzyszy syn – aspirujący pisarz (Max Irons) i dziennikarz Nathaniel Bone (Christian Slater). To właśnie pod ich wpływem Joan zaczyna podsumowywać swoje skromne życie u boku próżnego pisarza. "Żona" to niesamowita historia pary na przestrzeni 30 lat – opowiada o niezwykłej młodzieńczej pasji, miłości, wielkich ambicjach, kompromisach, sekretach i zdradach. Jak się okazuje - w tym przypadku za sukcesem mężczyzny stoi skromna i pełna dyplomacji kobieta. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Meg Wolitzer.

Trailer filmu „Żona”

Na co do kina? „Fokstrot” – premiera 7.09.2018

"Fokstrot" opowiada o życiu z wojną w tle. Pewnego dnia Daphne (Sarah Adler) i Michael (Lior Ashkenazi) otrzymują informację od przedstawicieli wojska, że ich syn – Johnatan zginął w trakcie wykonywania służby. Mimo chęci pomocy – wojskowi urzędnicy zaopatrzeni w środki uspokajające i zestaw dobrych rad, sprawiają że rodzice jeszcze gorzej radzą sobie ze śmiercią syna. Oboje nie tylko będą musieli poradzić sobie z wielka tragedią, ale również pogodzić się z faktem, że nigdy nie zobaczą ciała syna… "Fokstrot" został nagrodzony Srebrnym Lwem na 74. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji w 2017 roku.

Trailer filmu „Fokstrot”

Na co do kina? „Letnia szkoła życia” – premiera 7.09.2018

"Letnia szkoła życia" to spokojny i niepozorny film, który na długo pozostaje w pamięci widza. Historia zamyka się wokół wakacji i warsztatów pisarskich dla młodzieży prowadzonych w niewielkim portowym miasteczku La Ciotat. Antoine (Matthieu Lucci) to chłopak zafascynowany ideologią skrajnej prawicy. Zamknięty w sobie i odepchnięty przez kolegów i koleżanki mimo wszystko zwróci uwagę znanej pisarki Olivi Dejazet (Marina Fois). "Letnia szkoła życia" porusza trudny temat tolerancji i opowiada o wielkim zagubieniu młodych ludzi.

Trailer filmu „Letnia szkoła życia”

Na co do kina? „Biały Kieł” – premiera 7.09.2018

"Biały Kieł" to wzruszająca opowieść dla całej rodziny. Pewnego dnia zagubionego malca odnajduje wódz indiańskiego plemienia i nadaje mu imię Biały Kieł. Od teraz psiak będzie musiał nauczyć się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety "Biały Kieł" dość szybko zwróci uwagę złych ludzi. Na szczęście zdoła im uciec, rozpoczynając niesamowitą, pełną przygód wędrówkę.

Trailer filmu „Biały Kieł”

Na co do kina? „Stateczek Eliasz” – premiera 7.09.2018

*"Stateczek Eliasz" to propozycja dla najmłodszych widzów. *Opowiada o odważnym niewielkim statku, który podczas wielkiego sztormu ratuje zagrożoną łódź. Po tym wydarzeniu Eliasz dostaje propozycję pracy w Wielkim Porcie. Tam, pewnego dnia podsłuchuje rozmowę przestępców, którzy chcą zagrozić bezpieczeństwu całego portu. Eliasz będzie musiał po raz kolejny podjąć się trudnego zadania aby uratować inne statki.

Trailer filmu „Stateczek Eliasz”

d2u8r79
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8r79