Trwa ładowanie...
na skraju jutra

"Na skraju jutra": nowy zwiastun i materiał z planu

Share
"Na skraju jutra": nowy zwiastun i materiał z planu
Źródło: Warner
d1y6z2p

Producenci przedstawili w sieci nowy zwiastun oraz wideo zza kulis "<a href="http://film.wp.pl/na-skraju-jutra-6029213198975617c">Na skraju jutra</a>", najnowszej superprodukcji z <a href="http://film.wp.pl/tom-cruise-6029790456218753c">Tomem Cruise'em</a> i <a href="http://film.wp.pl/emily-blunt-6030990985061505c">Emily Blunt</a>.

W pierwszej zapowiedzi aktor ponownie zostaje wciągnięty w koszmarną pętlę czasową, w której umiera i ożywa. Za każdym razem budzi się jednak mądrzejszy i lepiej wyszkolony. W materiale z planu Cruise oraz Blunt opowiadają o mocy, którą posiadł główny bohater filmu.

Przypomnijmy, że akcja "Na skraju jutra" rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Cruise wciela się w oficera, który nigdy nie był na polu walki. Dowódcy wysyłają go jednak na samobójczą misję. Bohater ginie po kilku minutach bitwy i wpada w pętlę czasową. W nieskończoność przeżywa ten sam tragiczny dzień, tę samą śmiertelną potyczkę. Przy każdym powrocie jednak uczy się nowych rzeczy i usiłuje odmienić swój los. Osobą, która może mu pomóc jest oficer grana przez Emily Blunt.

W obsadzie znaleźli się również Bill Paxton, Laura Pulver, Kick Gurry, Dragomir Mrsic, Charlotte Riley, Jonas Armstrong i Franz Drameh. Scenariusz - na podstawie japońskiej powieści graficznej Hiroshiego Sakurazaki i Yoshitoshiego Abe - napisali Dante W. Harper, Jez Butterworth, John-Henry Butterworth i Christopher McQuarrie.

Polska premiera zapowiedziana została już na 6 czerwca.

d1y6z2p

Podziel się opinią

Share
d1y6z2p
d1y6z2p