ycipk-gl2oep

Nadchodzi nowe "Martwe zło". Horror wyprodukuje Bruce Campbell

Na zakończonym właśnie New York Comic Conie Sam Raimi zdradził, że przygotowuje kolejną odsłonę "Martwego zła". Ale to nie koniec dobrych wieści.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tym razem Bruce Campbell nie będzie walczył z upiorami, ale zajmie się produkcją
Tym razem Bruce Campbell nie będzie walczył z upiorami, ale zajmie się produkcją (Materiały prasowe)
ycipk-gl2oep

Na tę informację czekali chyba wszyscy fani horrorów. Podczas promocji nadchodzącego amerykańskiego remaku "The Grudge" (premiera w 2020 r.) producent filmu Sam Raimi przyznał, że trwają prace nad kolejnym "Martwym złem".

ZOBACZ TEŻ: Filmowe potwory bez masek:

ycipk-gl2oep

Dużo wskazuje na to, że będzie to 2. część filmu Fede'ego Alvareza z 2013 r., który był rebootem kultowego horroru z 1981 r.

Raimi, reżyser pierwszych trzech oryginalnych części "Martwego zła", wyjawił, że w nadchodzącej odsłonie Alvareza na stołku reżyserskim zastąpi ktoś inny. Kto? Tego na razie nie wiemy.

Wiemy za to, że nowe "Martwe zło" wyprodukuje Bruce Campbell. Legenda filmów klasy B i odtwórca głównej roli w pierwszych trzech częściach cyklu oraz serialu "Ash kontra martwe zło", który doczekał się już trzech sezonów (dwa pierwsze do obejrzenia na Netfliksie).

Choć "Martwe zło" z 2013 r. podeszło zupełnie inaczej do tematu niż pierwowzór, rezygnując z elementów komediowych i groteski, to spotkało się z ciepłym przyjęciem. Krytycy i widzowie chwalili mroczny klimat oraz niezwykle brutalne sceny gore.

ycipk-gl2oep

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-gl2oep

ycipk-gl2oep
ycipk-gl2oep