Trwa ładowanie...
impostor

Najlepsze horrory z przerażającymi dzieciakami. "Impostor" w kinach od 5 kwietnia!

Dzieci w horrorach prawie nigdy nie są po prostu dziećmi. Jeżeli nie wcielają się w małych Antychrystów albo nie są opętane przez demony, to przynajmniej nawiązują kontakt ze zmarłymi, których "niechcący” wpuszczają do świata żywych.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Najlepsze horrory z przerażającymi dzieciakami. "Impostor" w kinach od 5 kwietnia!
Źródło: Materiały prasowe
dsbiob3

"Omen", "Dziedzictwo. Hereditary", "Szósty zmysł" czy "Sierociniec" to tylko niektóre z horrorów, w których dzieci jeżyły nam włos na głowie. Wkrótce do ich grona dołączy "Impostor" – w kinach już 5 kwietnia!

Impostor – Chris O’Neill
Irlandzkie miasteczko, duży dom pod lasem, cisza i spokój. Sarah chce zacząć tu ze swoim synkiem Chrisem nowe życie. Ale wkrótce zacznie mieć wątpliwości co do tego, z kim właściwie ma do czynienia... Debiut Lee Cronina wbije was w fotel – nie tylko podbijającym napięcie obrazem i dźwiękiem, ale przede wszystkim mrożącym krew w żyłach spojrzeniem małego Chrisa O’Neilla.

Zobacz zwiastun:

Omen – Damien Thorn
Kiedy dyplomata Robert Thorn w tajemnicy przed swoją żoną adoptuje chłopca, który ma zastąpić ich zmarłego syna, nie podejrzewa, że ta decyzja zamieni jego życie w koszmar. Omen to dzisiaj klasyka gatunku i jedna najpopularniejszych horrorowych franczyz. Oryginalny film z 1976 roku zgarnął dwa Oscary, doczekał się całej serii kontynuacji – i wciąż przeraża

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe, fot: Materiały prasowe

Dziedzictwo. Hereditary – Charlie
Opowieść o dziwnych wydarzeniach, które zaczynają gnębić pewną rodzinę po śmierci nestorki rodu, a jednocześnie egzystencjalna opowieść o rodzinie jako piekielnym dziedzictwie. W epicentrum wydarzeń znajduje się najmłodsza latorośl, kilkunastoletnia Charlie, grana przez niesamowitą Milly Shapiro, od której trudno oderwać wzrok – nie ważne, jak bardzo się boimy.

dsbiob3

Szósty zmysł – Cole Sear
Podobno mały James Quinn Markey został wybrany do roli w Impostorze między innymi ze względu na swoje podobieństwo do ośmioletniego Haley Joel Osmenta z Szóstego zmysłu. W kultowym horrorze M. Nighta Shyamalana grany przez Bruce’a Willisa psycholog dziecięcy próbuje pomóc chłopcu uporać się faktem, że zmarli nawiązują z nim kontakt. I choć Cole Sear wygląda niewinnie, to jego nieprzenikniona twarz momentami wywołuje ciarki…

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Sierociniec – Tomás
Laura wraz z mężem Carlosem i siedmioletnim synkiem Simonem wraca po latach do sierocińca, w którym dorastała. Chce otworzyć w nim ośrodek dla niepełnosprawnych dzieci. Nowy dom, tajemnicza okolica i ciężka choroba pobudzają wyobraźnię jej synka, który znajduje sobie wyimaginowanego przyjaciela – małego Tomása. Wkrótce Tomás, zacznie dawać się we znaki całej rodzinie… Niezwykle klimatyczny horror wyprodukowany przez Guillermo del Toro.

dsbiob3

O filmie "Impostor"

Sarah, chcąc uciec przed przeszłością, przeprowadza się ze swoim synkiem Chrisem do domu na wsi i ma nadzieję, że tu uda im się rozpocząć nowe życie. Pewnej nocy Chris znika w lesie, a gdy się odnajduje, nie jest do końca sobą. Z dnia na dzień jego zachowanie staje się coraz bardziej dziwne, a Sarah zaczyna podejrzewać, że chłopiec, który wrócił do domu, może wcale nie być jej synem…

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dsbiob3

Podziel się opinią

Share
dsbiob3
dsbiob3