Trwa ładowanie...

Następny rekord pobity. "Kler" jest najbardziej kasową polską produkcją ostatnich 30 lat!

Film Wojtka Smarzowskiego, od niemalże pięciu miesięcy nie schodzi z ekranów kin. Film, który od momentu premiery bije rekord za rekordem, urósł już do rangi fenomenu społecznego. "Kler" już 6 lutego będzie miał swoją premierę na płytach Blu-Ray i DVD!

Następny rekord pobity. "Kler" jest najbardziej kasową polską produkcją ostatnich 30 lat!Źródło: Materiały prasowe
d3x2bex
d3x2bex

Film zanotował kolejno: najlepszy weekend otwarcia w historii, numer jeden tegorocznego box office, a po zaledwie czterech tygodniach od premiery przebił wynik "Quo Vadis” i stał się największym kinowym przebojem XXI wieku w Polsce i trzecim – po "Ogniem i mieczem” i "Panu Tadeuszu” – filmem z najlepszym wynikiem oglądalności po 1989 roku. Teraz "Kler” odnotował kolejny spektakularny sukces – film tylko w Polsce zarobił 105 261 308 złotych, co oznacza, że stał się największym sukcesem finansowym w polskim kinie od 30 lat.

Wydanie DVD filmu "Kler” będzie miało formę 24 stronnicowej książki w twardej oprawie, do którego załączona będzie płyta z filmem.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Płyty DVD i Blu-ray będą wzbogacone o audiodeskrypcję dla os. niewidzących oraz polskie napisy dla os. niesłyszących. Na płycie znajdą się także napisy angielskie. Wśród dodatków specjalnych pojawi się making of z produkcji filmu, materiały "o filmie” oraz zwiastun filmu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3x2bex
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x2bex