Trwa ładowanie...
d1wpuh1

Navid Negahban

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Filmografia:
d1wpuh1

Navid Negahban jest aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym, uhonorowanym Złoty Globem za rolę w głośnym serialu Showtime „Homeland”, w którym wcielił się w postać Abu Nazira – poszukiwanego przez CIA groźnego terrorysty.

Dorobek filmowy aktora obejmuje, między innymi, takie tytuły, jak: „Ukamienowanie Sorayi M.” (reż. Cyrus Nowrasteh), „Bracia” (reż. Jim Sheridan) z Tobey’em Maguire’em i Jake’iem Gyllenhaalem, „Błękitny deszcz” (reż. Timothy Linh Bui) z Jessicą Biel i Forestem Whitakerem oraz „Wojna Charliego Wilsona” (reż. Mike Nichols) z Tomem Hanksem, Julię Roberts i Amy Adams.

Negahban dał się zapamiętać widzom kanału FOX rolą w finałowym sezonie serialu „24 godziny”. Zagrał także w serialach „Kryminalne zagadki Nowego Jorku”, „Kryminalne zagadki Miami”, „Kryminalne zagadki Los Angeles”, „Prawo i bezprawie”, „Zabójcze umysły”, „Jednostka”, „Zagubieni”, „JAG – Wojskowe Biuro Śledcze”, „Las Vegas”, „Bez śladu” i „Świat gliniarzy”.

Navid Negahban urodził się w Mashhad w Iranie. Aktorska pasja, która ujawniła się, gdy miał osiem lat zawiodła go do Niemiec, gdzie uczył się aktorstwa, zanim wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Biegle mówi po angielsku, niemiecku i persku. Wolny czas poświęca podróżowaniu, studiom antropologicznym, sportom i grze w pokera.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wpuh1
d1wpuh1
d1wpuh1