Trwa ładowanie...

''Nędznicy'': Niezwykłe muzyczne i filmowe wydarzenie trafi do kin już w grudniu

Share
''Nędznicy'': Niezwykłe muzyczne i filmowe wydarzenie trafi do kin już w grudniu
Źródło: AFP
d46mny3

"Les Misérables" to filmowa adaptacja uwielbianego przez widzów spektaklu, który obejrzało ponad 60 milionów ludzi w 42 krajach i 21 wersjach językowych, i który już od 27 lat bije rekordy popularności na całym świecie. W tym roku zobaczymy jego filmowo-musicalową wersję.

W filmie w reżyserii zdobywcy Oscara Toma Hoopera ("Jak zostać królem"), wystąpią Hugh Jackman, laureat nagrody Akademii Russell Crowe, Anne Hathaway i Eddie Redmayne.

d46mny3

Akcja "Les Misérables" rozgrywa się w XIX-wiecznej Francji i opowiada fascynującą historię niespełnionych marzeń, nieodwzajemnionej miłości, pasji, poświęcenia i odkupienia. Jackman wciela się w rolę byłego więźnia Jeana Valjeana, poszukiwanego od dziesiątek lat przez bezwzględnego policjanta Javerta (Crowe) po tym, jak łamie zasady zwolnienia warunkowego. Kiedy Valjean zgadza się zaopiekować Cosette, córką pracownicy fabryki Fantine (Hathaway), ich życie zmienia się na zawsze.

Ten najdłużej wystawiany musical na świecie, pojawi się na ekranach kin grudniu 2012 w spektakularnej interpretacji epickiej powieści Wiktora Hugo dokonanej przez Toma Hoopera.

Dzięki międzynarodowym gwiazdom i ukochanym przez widzów piosenkom – „I Dreamed a Dream”, „Bring Him Home”, „One Day More” i „On My Own” - "Les Misérables" odrodzą się na nowo jako niezwykłe muzyczne i filmowe doświadczenie.

d46mny3

Podziel się opinią

Share
d46mny3
d46mny3